Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az, ha a barátomra...

Normális az, ha a barátomra ekkora hatással van még mindig az anyja?

Figyelt kérdés
Szinte más városba el se engedi barátomat, csak a közelbe. Minden napra szervez neki valami programot, favágás, festés stb.. jó értem én, hogy segíteni kell, de mindig ez van, barátom pedig képtelen nemet mondani. Rögtön ugrik, ha az anyjának kell valami. Néha úgy érzem hogy az anyja direkt tesz nekünk keresztbe, szinte már a rabszolgája a fia. Most már ott tartunk, hogy ha találkozunk akkor a pasim nem mondja meg az anyjának ha velem van, eléggé gázos ez szerintem. Egyedüli gyerek értem én hogy nehéz elengedni, de ez azért túlzás. Én 17/L pasim: 21/F
2013. aug. 25. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Potenciális riválst lát benned. tipikus anyai viselkedés. a barátodnak kellene leállítania finoman az anyját. nem a te sarad ez. ha nem teszi meg, én a helyedben keresnék egy olyan barátot, akinek a családi élete rendben van és nem függ az anyja tőle.
2013. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menekülj! Komolyan!
2013. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom! engem ez nagyon zavar, de ez eléggé "buta" indok a szakításra, anyukámat megkérdeztem, hogy mit gondol erről, azt mondta adjak egy kis időt neki, hátha változik, illetve beszéljek vele, hogy nekem ez nem kóser így, de annyira gáznak tartom hogy az anyjával való kapcsolatába beleszóljak. nem akarom megbántani :/
2013. aug. 25. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:

A ház körüli munkákban való segítés tök normális, nem ráakaszkodás az anya részéről. (Pláne, ha ő tartja el a fiát még, de amúgy sem.)

Az más kérdés, hogy veled konkrétan mi lehet a baja. Lehet, hogy okkal nem vagy neki szimpatikus...

2013. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.. Mindegy, nem ismertek, nem ezen van a lényeg :) rendes lány vagyok én, tisztelettudó, szóval nem értem mi oka lenne utálni. Én is segítek itthon, de nem minden nap 10 órákat robotolok.. az azért már más kategória
2013. aug. 25. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen anyuci kedvence típus? Haverkodj össze az anyjával, segíts be te is a házi munkába!
2013. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!