Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal nektek a...

Első alkalommal nektek a párotok benyomta tövig vagy csak félig mondjuk? És végigcsináltátok, amíg el nem mentetek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs szerelem tövig nélkül
2013. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Teljesen bennem volt,de nem tudtuk vegig csinalni, bprzalmasan fajt,de ettol meg csodas elmeny maradt...
2013. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
15-20 percben csak félig, utána az egészet tövig, nekem nem fájt sőt nagyon is élveztem
2013. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

8/13 egy nem voltunk erre kivancsiak homokosokra nincs szukseg ketto meg aszt irtad tovig akor aszt jelenti hogy mar felig benyomtak vagy valamedig mindegy buz ikal nem foglalkozok


kerdezo en fiu vagyok es hat en csak felig elso alkalomal mert nem kicsi elege nagy de ide meretet nem fogok irni max privatba hat ha a pasid farka kicsi akor nyomja tovig de ha nagy akor csak felig mondjuk toled fugg mert te erzed hogy menyire faj lehet birod tovig lehet nem

2013. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszer szexeltem szüz lánnyal de azt mondta hogy csak félig verhetem be neki de annyira bele éltem magam hogy 10 perc után már tövig ben volt..majd 15 perc után benyögte h ha gondolom mehet tövig :D
2013. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!