Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen egyértelmű jelei...

Milyen egyértelmű jelei vannak annak ha egy férfi már nem szűz? Miért van az hogy csak a nőknél van szemmel látható jele a szűzesség elvesztésének? Talán tényleg a férfi a teremtés koronája?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a bélféreg a teremtés koronája

úszik a tápban

2013. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ezen már annyit gondolkodtam én is , csak nem tudtam hogy megfogalamzni értelmesen. Mert ez legalább olyan hallod , mint hogy a nőknek van méhük, meg meg a férfiaknak her.éjük nem fura, ? hogy pl a nőknél nincs ?Tiszta örület.
2013. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
4-es hiába a cinizmus az hogy egy nőnek van méhe,vagy egy férfinak heréje míg a másik nemnek nincs,teljesen nem ugyanaz mint a szűzesség.Mert a szűzesség elvileg mindkét nemnek van,de csak az egyik nemnél van látható jele ennek elvesztésekor.
2013. aug. 27. 15:17
 4/11 anonim ***** válasza:
szüzesség lesz az!
2013. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

6-os ennyi hozzászólni valód volt csak?

Jobban jártál volna ha megtartod magadnak.

Úgy bírom az ilyen lúzereket,akik figyelik azt hogy ki melyik szót írta rosszul és majd ők leírják helyesen.

A kérdéshez vagy a válaszokhoz ennél több hozzászólni valójuk nincs is.

2013. aug. 27. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen nagyon jó kérdés ez, de már a megfogalmazás sem teljesen helyes. Szűzek a szexuálisan érintetlen lányok. Jobb kifejezés híján szokássá vált fiúkra is alkalmazni, de ha valaki fiúra használja az tulajdonképpen lekislányozza az illetőt. Mivel a fiúkon nem történik semmi kézzel fogható változás, nincs is sok értelme külön nevezni az előtte/utána állapotot. A nőknél azért csinálnak cirkuszt a szüzességből, mert régen nem volt apasági teszt meg hasonlók, de a férj biztosra akart menni hogy a gyerekek tőle származzanak. Ha a nő szűz, akkor biztos nem várja más gyerekét. Micsoda szerencse, hogy a lányról ez többé-kevésbé biztosan megállapítható! Így aztán a legtöbb kultúrában szüzesség egyfajta garancia lett és sokezer év alatt szerteágazó szokás-és hiedelemrendszer épült köré. A fiúk 'ártatlansága' viszont lényegtelen: teherbe úgyse eshet, változás nem történik rajta, jóformán édesmindegy.

ÉRdekes infó lehet neked, hogy tudományos szemmel nézve nem tudjuk hogy mi a szerepe a szűzhártyának. Annyit tudunk, hogy csak főemlősöknél van, de hogy mi a funkciója?

2013. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Tulajdonképpen nagyon jó kérdés ez, de már a megfogalmazás sem teljesen helyes."


Miért is nem teljesen helyes a megfogalmazás?

2013. aug. 28. 01:28
 8/11 anonim ***** válasza:
#2 :D
2013. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, hatos írd neked egy nagyon jó választ ,te meg csak annyit szűrsz le belőle , hogy miért is nem volt kielégítő.

Amugy 2# voltam. Figyelj és gondolkodj. Ha azt kérdezted volna , hogy pl van e valami biológiai jele (mert látható ugye nincs ) annak hogy egy férfi nem szűz oké ? Vagy hogy milyen érdekes hogy a nőknél van szűzhártya nem ? Az is okés. De hogy feltenni a kérdést hogy miért van csak náluk látható jele az nem releváns , evolúció legalább olyan kérdés hogy miért nincs a pasiknak méhük. Az meg hogy ezt összehozni a hogy ezért a férfi a teremtés koronája ... nem is értem ezt az analógiát ....pfff

2013. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, a válaszban megtalálod hogy miért nem helyes a megfogalmazás, de hogy félreértés ne legyen: szűz az érintetlen lány. A fiú az fiú az első alkalom előtt is. Tudom, használják srácokra is, de az ő bajuk. Nekem ha egy hímnemű egyén azt mondja hogy ő még szűz, én úgy értelmezem hogy nem tartja magát férfinak.
2013. aug. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!