Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érvek szólnak az...

Milyen érvek szólnak az ELLEN, hogy közel 30 évesen, a nőkkel kapcsolatban mutatott teljes analfabetizmus mellett végül egy prostinál kössek ki?

Figyelt kérdés

Ezt az analfabetizmust úgy kell érteni, hogy nem csak kapcsolatom nem volt soha, de beszélgetni se tudok. Még a köszönéssel is hadilábon állok, pedig nem vagyok neveletlen.


Értelemszerűen kimaradt az életemből a tiniszerelem, az első csók, a szex, minden.


Kérem, hogy csak a kérdéssel foglalkozzunk, ne kössünk ki ott, hogy erre vagy arra próbáltok rábeszélni. Érveket szeretnék látni, amik alapján magam dönteni tudok. Köszi.


2013. aug. 28. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Menj prostihoz, nincs jobb ötletem. Akkor legalább a sex ki lesz pipálva sőt ha nem vagy fukar akár a csókon is túl lehetsz
2013. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1. Vannak süket nők is.
2013. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Have fun!
2013. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem lenne nagy élvezet. vele olyan lenne, mint egy géppel, mert hivatásból csinálja ezt. továbbá fertőzést is összeszedhetsz.
2013. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

csináld.

Bár velük is kell beszélni valamennyit.

Ezt a nőkkel való ismerkedést meg soha nem késő elkezdeni.

2013. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy így teljesen elismeri a nőkkel való kudarcát és nem tudom mi szégyenteljesebb, mint az, ha valaki beletörődve elismeri, hogy vesztett, és nem küzd tovább.
2013. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

Én 27 évesen vagyok még szűz egy csókom sem volt, de több okból se mennék prostihoz:

- Fertőzésveszély

- Lelkiismeret

- Olyan ronda vagyok, hogy ha lefeküdne velem valószínű maradandó lelki károsodást szenvedne.

- Mivel még szűz vagyok, így béna, és nem akarom, hogy utána napikig a teljesítményemen röhögjön

- Nagyon kicsi a farkam

- Ettől még semmi sem változna szignifikánsan

2013. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

-fertőzésveszély

-drága

-nem nagy élvezet. De komolyan. A prostik nem mindig szívderítő látványok, de ha még ki is fogsz egy "barátnő-feelingeset", akkor meg elmész két perc alatt. Érzelem nélkül, csak ösztönből dugni nem sokkal jobb, mint kiverni.

-nem segít semmin. Elmondhatod majd, hogy járt a farkad punciban. És? Ettől jobban fog menni a csajozás? Bátrabb leszel? Egy fenét.



+OPCIONÁLIS

-esetleges lelkiismeret furdalás. Én pl. helytelennek érezném amit tettem. De ez rajtad múlik.

2013. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt ÖNBIZALOM! Így nem is lehet neki kezdeni :\ külsőn meg mindig lehet javítani.
2013. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Válaszolok pár felhozott dologra. Látszólag lesöpröm őket, de nem azért, hogy vitába kezdjünk, hanem ez talán más megvilágításba helyez dolgokat számomra és számotokra is. Így aztán kontra/plusz érvek jöhetnek, de ha nem reagálok le mindent, ne vegyétek sértésnek.


Nem lenne élvezet: Nem feltétlen élvezetre hajtok, hanem hogy egyáltalán tudjam, hogy milyen az.


Fertőzés: Kicsi az esélye, hogy halálos fertőzést kapnék el. Egyéb dolgot meggyógyítanak. Max. szenvedek tőle egy kicsit, ami jelenleg nem oszt, nem szoroz. Attól félni meg nem kell, hogy tovább fogom adni. Mégis kinek?


Nem késő a rendes ismerkedést elkezdeni: Valóban nem, csak nem tudom, hogy kell. Senki nem született úgy, hogy tudja. Nekem nem tanította senki, példát se láttam rá, nem is beszélgettem senkivel a témában stb. Egyszerűen gőzöm sincs, hogy mit csináljak, és ha éppen lenne, akkor is 5-10 év, mire gyakorlatot szereznék benne, és sikerülne valami. Akkor már majdnem 40 leszek, amikor az ember már a halál miatt kezd aggódni, nem az első csókon.


Kudarc elismerése: Aláírom, és nem érdekel, hogy szégyen-e, vagy sem. Eleve nem lenne a homlokomra írva, és nem is mások kedvéért csinálnám. Én a saját elmémmel/érzelmeimmel/vágyaimmal küzdök, és azok csinálnak ki, nem maga a szüzesség.


Drága: kb. 3-4 randi ára, és még finoman számoltam. És akkor még nem is barátnő a barátnő, ugyanúgy idegenre költi az ember.


Elmondhatom majd, hogy...: Tudni fogom, milyen érzés, ha hozzám ér valaki, vagy én hozzá. Érezni a közelségét, hallani a szívverését stb. Személyes tapasztalat magáról a "koreográfiáról".


Önbizalom: Önmagában kevés. Nincs tapasztalat, nincs módszer. Még arra se, hogy szóval tartsak valakit, nemhogy elcsábítsam. Nem tudok flörtölni, nem tudok kétértelműen beszélni, sokszor egyértelműen se. Mindez nem lenne baj 13 évesen, de én nem 13 évesekkel ismerkednék, hanem olyanokkal, akik férfit szeretnének.

2013. aug. 29. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!