Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a szüzesség érték...

Szerintetek a szüzesség érték vagy állapot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 17:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos korig mindkettő, később csak az utóbbi.
2013. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem érték. Most 20 éves vagyok, és nemrég vesztettem el a párommal, aki igaz, 15évvel idősebb, de összeköltöztünk, és a babát tervezzük. El se tudom képzelni h mással együtt legyek.:)
2013. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem érték. És minél több nő veszíti el 14 évesen, annál nagyobb érték lesz.
2013. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánynak állapot! De ha van egy kis eszed olyan férfinek adod, akinek értéket képvisel.
2013. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Noydra ***** válasza:
47%
Akkor valaki írja már le, hogy mivel értékesebb egy szűz ember egy nem szűznél?
2013. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Állapot.

De kinek mi az érték. Nekem a levegő értékesebb.

2013. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Noydra!


- nem ösztönlény, képes kontrollálni az ösztöneit, nem fekszik össze mindenkivel.

- biztosan nincs semmilyen nemi betegsége.

- nincs múltja. akármit is mondd, sosem lehetsz benne biztos, hogy nem kúrta őt meg a fél város előtted.

- biztosan nem alakult ki benne semmilyen gátlás a korábbi rossz tapasztalatok miatt.

- biztosan nem fog előbukkanni a múltból egy ex.

- biztosan nem fog összehasonlítgatni az exeivel. még gondolatban sem. és nem az exeit fogja keresni benned. és ez nem csak a szexre vonatkozik, mielőtt jönne a szokásos csak a lúzer, béna srácok akarnak szűz lányt nehogy beégjenek előttük maszlag.


És az egyetlen úgymond hátrány mindezek mellé annyi, hogy elsőre tapasztalatlanabb lesz az ágyban. De ez hosszútávon még előny is lehet, mert tiszta lappal kezdve könnyebben egymásra tud hangolódni két ember.


Nem tudom miért gondolja mindenki úgy, hogy aki sokáig őrizgeti a szüzességét és monogám típus az sótlan az ágyban és csak havonta szexelnek misszionárius pózban, gyereknemzés céljából.


Szűz emberek is ugyanúgy élvezhetik a szexet naponta többször is, kipróbálhatják a kámaszutra összes pozícióját is, sőt még fétiseik is lehetnek és lehetnek ateisták is mindketten.


A lényeg és a hangsúly azon van, hogy KOMOLYAN GONDOLJÁK A PÁRKAPCSOLATOT ÉS AZ ELKÖTELEZŐDÉST.

2013. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Noydra ezúttal nincs igazad.:)
2013. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

De, teljesen igaza van pedig.

Nem az minősíti egy ember hozzáállását a párkapcsolatokhoz, hogy szűz-e vagy nem. Aki nem szűz már, egyáltalán nem biztos, hogy nem veszi komolyan a kapcsolatokat, vagy primitív érzelmileg.

Egy bizonyos kor felett igenis csak állapot.

2013. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi is az a ... Szüzesség?


Ez a kérdése igen csak felkeltette az érdeklődésemet az emberi szexualitás tanulmányozása közben.

Mert

1: én ezt annyira furcsának tartom, hogy mi a csudiért érdekel ez mindenkit annyira?

2: miután "elvesztettem a szüzességem", úgy éreztem, "várjunk csak ... Semmi sem változott!"

(nem ömlik a vérem / ugyan az vagyok, aki előtte / mif4x?)


Amikor a többség agyal, mi is "a szüzesség elvesztése" legtöbben arra gondolnak, hogy egy fiú, meg egy lány ...

Rendben!. De mi van, ha kettőtöknek ilyenje van: (|) (|)

Mi van, ha kettőtöknek ilyenje van: 8==) (==8

Mi van, ha még sosem volt dákó a sunc1mban, de egy órával később... 500 srácot lecidálok?

Ettől még szűz maradtam volna?


Rengeteg furcsaság van a téma körül. Akárhányszor valaki érdeklődik: a szüzesség témakörről.

Akkor azt mondom: háát az úgy volt...

Megszabadulhatnánk végre ettől a téves "szüzesség" kifejezéstől?

Mert ez egy igazi baromság.

Tudod mi az a szűzhártya?

Láttad már a szűzhártyát? Hát persze, hogy láttál.... vagy Nem láttad ?!?

Összefoglalva: A szűzhártya nem fedi le a teljse hüvelyt. Nem lehet lukasztani. Nem szakítod, nem töröd el. Ezek csak nevetséges tévhitek. Máskülönben hogy tudnál egy tampont felhelyezni? Hogy a 'csába képes ér ömleni a hüvelyedből, amikor megjön a havid?



Történelem:


Máris a helyére teszem ezt a szűzhártya dolgot. Felvázolok egy tisztább képet: Pörgessük vissza az időt

mondjuk néhány ezer évvel. És vizsgáljuk meg a szüzesség társadalmi szerepét:

A szüzesség fogalma a kőkorszakig vezethető vissza. Egy biológiai probléma miatt amire tévés sorozatok birodalma épült. Az apasági tesztre. Több ezer éve nem létezett fogamzásgátlás. Ráadásul a férfiak irányítottak .... mindent! Ingatlan, élelmezés, szállás, öltözködés ...

Így a szüzesség volt a bizonyítéka a férfiak számára, hogy ő ejtette teherbe a nőt. A történelemben a szüzesség, sok pénzt hozott apucinak. Akinek szűz lány volt a birtokában, ahhoz sereglettek a férfiak, akik feleségül akarták "venni" a nőt. És az apucinak szépen perkáltak egy rakás pénzt, hogy övéké lehess.


A történelmi események visszhangja még ma is itt zsong ...

Nem csak az egész "szüzesség elvesztése" mizéria, hanem amikor oltár elé vonulsz, hogy feleségül vegyenek, és az apád elad téged. Egy fehér ruhát viselsz, mert a szüzesség maga a "tisztaság" jele. Ha úgy érzed, itt valami fajgyűlölet-féleség van az egészben, akkor igazad van.


Hagyományok szerint mi történt a "Qvákkal", akik engedély nélkül vesztették el a "szüzességet"? Nem lehetett férjhez adni őket - ugye? Nem lehetett eladni őket. Nem hozott pénzt, sőt "megszégyenítette a családot". Ezért kitagadta őket a saját családjuk. Prostituáltat csináltak egyesekből. Rómában az apának joga volt KIVÉGEZNI a "nem szűz" lányát. !! Szerte a Világban ezek a "becsületsértések" jogot adtak a családnak, hogy megverjék, megcsonkítsák vagy megöljék a lányukat, mert az szégyent hozott a családra

a közösülés miatt. Ezért péppé verték, ezzel visszaállítva a család becsületét. (na ez mi?)



A "szüzesség" elvesztése:


Amikor azt állítom, hogy a szüzesség egy baromság, és ez csak a társadalom tákolmánya, ezt vajon úgy értem: ez nem egy létező dolog, ami hatással van az emberekre?

Nem erről van szó.

Azt próbálom elmagyarázni, hogy nem kéne, hogy így legyen!


Átgondolva, amit tanítottak, hogy miként gondolkozzak a szüzességemről ... és gondoljak mások szüzességére, mint az becsületi értékük mércéjére, és gondoljak arra, hogy a kuki-puni szex

olyan varázslatos fajtája a szexnek, aminek akkora varázsa van, hogy úgy képes megváltoztatni téged, amire bármi más nemi aktus sem képes.

Amikor arra gondolok: fiatal nőket ma is képesek ezért kivégezni ...

Amikor arra gondolok: nem lehet testileg lemérni a szűzhártyát vagy hogy a szűzhártya csak egy fajta kitalált elmélet egy tudományos észrevételezés közben, mert nem volt más testi bizonyítékuk.

Amikor arra gondolok: a szüzessége milyen erősen kapcsolódik a női test birtokolásához és árucikként kezeléséhez ...

Amikor arra gondolok: ezt a fogalmat ma is arra használják, hogy megszégyenítsenek és irányítsanak másokat, mert ez hatalmat ad egyeseknek.


Szétdúl idegileg!

Ki****ott tévhitek!



Terminológia


Vitatnám, a "szüzesség" szó státusz szimbólumként való bármi féle mérceként való használatát.

Ez csak egy olyan ... szexista és szex-negatív hozzáállás.

Használjuk ahelyett, hogy "a szüzességed elvesztése" inkább azt, hogy "átlépés a szexuális életbe".

Úgy vélem, hogy ez az átfogalmazás segít eloszlatni a fogalmi zavarokat valódi hatalmat a szó helyett az emberek kezébe adja. Ugye igazam van?

Te ugye sosem mondanád valakinek, hogy kevesebbet ér, mert járt benne egy pénisz?

Persze, hogy nem mondanád!



Ajánlott irodalom:

youtube.com/lacigreen

Jessica Valenti, The Purity Myth (2004, Berkeley)

Hanne Blank, Virgin: The Untouched History (2007, Bloomsbury)



Ha érdekel, elmondom, miért nem tudsz egy szűzhártyát kilukasztani, illetve, hogy az első alkalommal miért nem kell, hogy fájjon/vérezzen semmid.

2013. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!