Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudnátok arra a lányra szűzkén...

Tudnátok arra a lányra szűzként tekinteni, aki csak análisan csinálja, vaginálisan nem, arra hivatkozva, hogy meg akarja őrizni a szüzességét?

Figyelt kérdés

Akkor veszíti el valaki a szüzességét, ha vaginálisan szexel, de én nem tudnék egy ilyen lányra szűzként tekinteni, hisz lehet hogy csak análisan, de akkor is szexuális életet élt.


Mit gondoltok?



2013. aug. 30. 21:11
 1/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:
50%

Ez a legnagyobb baromság amit máma hallottam.


Szerintem az kéne a szüzesség definiciójának lennie hogy:

"ha egy ember akármelyik testnyílásába behatol egy másik ember akármelyik testrésze, akkor az nem szűz többé."

2013. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez egy baromság, még ha elméletben igaz is.
2013. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.


De amúgy,amit az első ír,az se teljesen jó.

Ismerek olyat,aki nyálas ujjal nyúlt,szivatásból,valaki fülébe,de az azért nem szüzesség elvétel :D

2013. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Az ilyeneket hívják szűzkur.vá.nak.

Ez baromság. A szűzhártya csak 1 dolog, a szűzhártya elvesztése és a szüzesség(!) elvesztése -szvsz- nem mindig függ össze.

2013. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4780..


Ez a lány mégis elhiszi magáról..


De akkor megbeszéltük :D

2013. aug. 30. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szigorúan vesszük, akkor biológia értelemben tekinthetjük szűznek. Viszont erkölcsi értelemben, kicsit sem ártatlan, tehát nem tekinteném szűznek. :)
2013. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a szűz = érintetlen. Tehát ha elszakad sporttól vagy lovaglástól a szűzhártyája, akkor a szememben még szűz. De ha orálozott vagy análozott vagy csak kézimunkázott (azaz bármilyen létező szexuális cselekedetben része volt, még ha csak latexruhában korbácsolt is), akkor a szememben eredeti szűzhártyával sem lesz szűz.


Talán a nyelves csók a kivétel. De azt sem mindenféle ismeretlennel bulikban, meg poénból üvegezéskor hanem olyannal, aki érzelmileg jelentett is neki valamit csak éppen rosszul választott, kiderült hogy egy ro hadék ezért nem jutottak a szeretkezésig.

2013. aug. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tiaaa válasza:
Nem tudom ki ez a lany de old meg kerlek az emberiseg neveben.
2013. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!