Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor mi, huszonéves szüzek...

Amikor mi, huszonéves szüzek azt mondjuk, hogy nem megyünk prostihoz, mert nincs pénzünk, undorító, lelkiismereti kérdés, betegségek stb. , akkor ezek valós érvek, vagy csak gyáva kukacok vagyunk?

Figyelt kérdés

Mert pl. lehet, hogy nem is olyan nagy ügy, csak ugye itt is kell egyfajta kezdeményezést végrehajtani. Fel kell hívni, megbeszélni vele a dolgokat, felvállalni az igényeinket stb.


A philosoraptor fejet képzeljétek hozzá...


2013. aug. 31. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Elképzeltem.


Nem tudom, sosem voltam 20 éves szűz pasi, DE!

Azért valljuk be, egy prosti aligha utasít vissza - és szerintem a visszautasítástól való félelem a legtöbb, ismerkedésben visszahúzódó ember gyengéje. Tehát aki már a prostihoz se "mer" odamenni, az vagy nagyon életképtelen, vagy más miatt nem akar menni.

2013. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NEkem az volt a választó pont, hogy bizalmat vesztettek a szememben a nők.

Ifjabb koromban én is undoritónak találtam a prostizást, bár inkább egy szeretni való barátnőre vágytam, akivel aztán elkényeztethetjük egymást az első forró éjszakán. De aztán sajna nem találtam párom, mindig kikosaraztak, mert nem vagyok egy adonisz rosszfiú.

Bár nemigazán a szex volt a célom a nőkkel kapcsolatban, de egyszer jött egy olyan ´front´ hogy elmentem egy lakásos prostihoz, és nála vesztettem el.23f

2013. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:
Azért a "nincs pénzünk" vagy a "betegségek" eléggé valóság közeli érvek lehetnek, nem? :D
2013. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Attól függ. Pénzem nekem sincs soha, de elszórom felesleges dolgokra. Ha nagyon akarnám, átcsoportosíthatnám. Itt nyilván nem a putriban élőkről van szó.


A betegség meg reálisabb, de olyan lutri jellegű dolog. Valljuk be, nagyon kevés embernek van efféle betegsége. Nem Afrikában vagyunk. Ha sok lenne, akkor az a hírekben is benne lenne, mozogna a járványügy stb. Emellett ezeknek a lányoknak rendszeres orvosi ellenőrzésre is kell járni. És persze óvszert is szokás ilyenkor használni, ami ha nem is garancia mindenre, sokat számít.

2013. szept. 1. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Évek óta tervezek elmenni, de én valóban félek tőle. Mi van ha nem is a lány vár a lakáson hanem néhány kigyúrt állat és megvernek/kirabolnak? Én ettől félek, sajnos hallottam ilyen sztorikat. Útszélihez meg nem megyek azért annál igényesebb vagyok.
2013. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én speciel olyan beszari vagyok, hogy még prostihoz is félek elmenni és csak álmodozok róluk..
2013. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!