Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszteni haverral?

Elveszteni haverral?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom és én szoktunk beszélni a témáról. Tudom, hogy szeretné és alkalom is lenne rá, csak rajtam múlik. Ő egy olyan barát, hogy jobban szeretjük egymást, mint egy szerelmespár és tudom, hogy vigyázna rám... ő se túl tapasztalt ezen a téren, de már nem szűz. Sokszor kívánom őt, de mégis van bennem egy kis félelem, hátha nem lenne jó, esetleg rosszul sülne el az egész. Nektek van valamilyen hasonló tapasztalatotok? Javaslatok?

Ami azt a részét illeti, nagyon felelősségteljes embernek tartom magam és őt is. Tisztában vagyok a kockázatokkal és védekezni is fogunk mindenképp. És nem divatból tenném!:) Előre is köszönöm a válaszokat:)

15/l



2013. szept. 1. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
veszítsd el velem, ismeretlennel jobb :)
2013. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
barátként nem fog menni
2013. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

de divatból teszed, mert akkor nem írtad volna le.


Mér akarod elveszteni már 15 évesen?

2013. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hat figyel gyors megismerkeduk es mehet velem de most mitol fel es ha joban szeretitek egymast mint barat akor meg hogy nem jartok egymasal es erdekelne a korod
2013. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"És nem divatból tenném"

Akkor miből? 15 évesen már ennyire viszket a picshád? :D Amúgy meg nyugodtan baszasd meg magad vele, legalább elmondhatja majd hogy neki már Te is megvoltál :D

2013. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ne tedd. Simán rámegy a barátságod. Emellett minden fiú erre játszik, az is, aki azt mondja, hogy nem. (mondom ezt fiúként)

Lesz egy barátod majd, aki szeret, és vele sokkal jobb lesz elveszteni, hidd el.

2013. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy összejöttök vagy tönkremegy a barátságotok, nem tudok elképzelni más végkifejletet, pláne ilyen fiatalon. Egyébként ha nagyon szeretitek egymást és kívánjátok is egymást, akkor eleve nem értem, hogy miért csak barátok vagytok.
2013. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy szeretjük egymást, hanem barátként! Szeret, szeretem és (én annak tartom magam) egy jobb lányt nincs olyan fiú aki nem kívánna...
2013. szept. 2. 00:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
KÉrdező. Neked már aludnod kéne mert iskola lesz ma. Vagy kiírattad magad betegszabira hogy itt tréfálkodj velünk?
2013. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, biztos velem van a baj, de a csajbarátaimmal NEM kefélek..:D
2013. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!