Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehetne fogást találni a...

Hogy lehetne fogást találni a szűz bátyámon?

Figyelt kérdés

Bátyám 27 éves de még senkije sem volt. Én még a 22-t sem töltöttem be(lány vagyok) de már jópár fiúval sőt számos lánnyal is volt már dolgom. nem felvágok csak érzékeltetni akarom a kontrasztot.barátnőimmel mindig szekáljuk ezzel(félreértés ne essék nem az a cél hogy depressziós legyen vagy ilyesmi hanem lépjen már a tettek mezejére). ő azonnal mindig kivágja magát azzal hogy se nem jóképű se nem gazdag se nem rosszfiú de amúgy se kéne neki felszínes/anyagias /mazohista lány. amikor bizonygatjuk hogy nem ilyen minden lány pl xy sem akkor megmagyarázza hogy mégis és konkrét példákkal szemléltetve érvel hogy azért mert múltkor is ilyennel meg olyannal jött össze. amikor találunk valakit aki nem rossz tulajdonságú az ő felfogása szerint sem akkor meg ő játsza magát hogy neki nem jön be nem azért mert baj lenne vele csak feleségként nem tudja elképzelni és kész.

most mit kéne kitalálnom?



2013. szept. 8. 22:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Látta,hogy milyen a szexuális életed és elment a kedve a nőktől...
2013. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Fizessétek be egy k##vához, vagy vigyétek el bulizni.
2013. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Semmit.

Hagyjad békén.

Hasonló van velem is csak nem vagyok ennyi idős.

Én is csúnya vagyok, meg pénzem sincsen, és nem is kellek senkinek.

2013. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
vannak ilyen családi kontrasztok te 1 ribizli vagy ő meg 1 örök vesztes törődj bele
2013. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
nem tudom, viszont veled csinálnék eztazt
2013. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Növesszetek neki tököt.
2013. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
42%
a bátyád szexuális élete sem normális, de te sem vagy százas! arra büszkének lenni hogy összefekszel rengeteg fiúval, még lányokkal is, az már erős. a bátyád egy félénk, önértékelési gondokkal küzdő egyén, te meg egy ótvar rib*c. egyikőtök sem jó eset.
2013. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
4-es és ha fordítva lenne akkor én lennék örök vesztes ő pedig ribizli?
2013. szept. 8. 22:12
 9/35 anonim válasza:
78%

Ha ekkora ribizli vagy te is lefeküdhetsz vele, én is azt tenném.

Puszi, Teri mama.

2013. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
4-es vok igen jól látod így lenne..
2013. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!