Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes?

XKiscsajx kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy elég fontos kérdésem lenne, és nincs senki akivel ezt meg tudnám beszélni, szóval normális válaszokat kérek és nem csak találgatásokat. Egyszer, amikor barátom átjött, elég jól bemelegedtünk. Nem feküdtünk le egymással, csak kielégítettem, mire ő letörölte az ondót. Két-három órával később elértünk addig, hogy megújjazott (még szűz vagyok). Most, két hét múlva eszembe jutott ez az incidens és folyton ezen jár az eszem. Utánanéztem, és sok helyen azt írták, hogy így lehetek terhes, de én ebben valamennyire kételkedem. Nem hiszem hogy nagy valószínűséggel teherbe tudok ettől esni, de azért felteszem a kérdést; lehetek-e?

2013. szept. 16. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korom 15:)
2013. szept. 16. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hova élvezett. Ha nem rád, "oda" akkor nincs gond. Írtad hogy meg is ujjazott. Hát ha kezet mosott előtte, akkor nincs gond, de ha úgy csinálta hogy esetleg ezt elmulasztotta és volt ondó az ujján akkor előfordulhat hogy teherbe esel.
2013. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valahol, valamikor azt olvastam, hogy a hímivarsejt a levegőn kb. 6 percig életképes :O ha ez így van, akkor nem lehet gond. De nem vagyok szakértő, és az info forrása sem biztos..... ami biztos, hogy én sosem lettem hasonló esetben terhes.

Ám sok tényezőtől függ még. a ciklus meyik részén tartasz, milyen a lelki állapotod, és mennyire vagy a terhességre ráhangolódva....stb.

tudom ebben a válaszban semmi biztost nem tudtam írni. Nincs is. Csak a teszt, és ha megjött!

Azért szoritok h minden rendben legyen!

2013. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából, miután elélvezett, összebújtunk és tévéztünk, hülyéskedtünk

De köszönöm az eddigi válaszokat, segítettek:)

2013. szept. 17. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!