Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok, a barátom...

16 éves lány vagyok, a barátom 19 én még szűz vagyok. Egy két hete jöttünk össze de ő már a szexet tervezgeti. Mikortól hagyjam neki? Fájni fog az első? Nekem mit kell csinálnom majd? Félek.

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tudod mi a jó szex titka? hogy ezeket vele beszéled meg.
2013. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért mi mondjuk meg, hogy mikor hagyd neki?? Te ezt akarod?

Szerintem nem! Akkor kellene hagynod, ha magadtól tudod a válaszokat, nem tőlünk kérded. Ha érett lennél már rág nem kérdeznél ilyen hülyeséget, hogy fájni fog-e. HONNAN TUDJUK? Talán te is tudod, van akinek fáj, van akinek nem.

A pasi szerintem meg egy tuskó ha szűz lányt az első héten rá akar venni erre. Szerintem nem kellene vele lenned, mert csak a friss tested kell neki, és még ezeket a dolgokat sem mered vele megbeszélni!!

2013. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha félsz, akkor nem igen vagy rá felkészülve. :)Persze ezt te is tudod.

Döntsd el hogy egy romantikus és szerelmes élményt akarsz, és akkor mondd meg neki hogy várjon. Addig marad az orálozás. Ha pedig túl akarsz rajta esni minél előbb, akkor csak feküdj le hanyatt pucéron, és nem kell csinálnod semmit.

2013. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy ha nagy a szerszám, akkor fájni fog!
2013. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nikiofficial97 ***** válasza:
Ha te félsz tőle,és nem akarod akkor nem kötelező.Én akkor se feküdnék le valakivel ilyen rövid idő alatt, ha nem lennék szűz.Beszéld meg ezt vele,mondd el a félelmeidet,ha szeret(bár ilyen rövid idő alatt nem hiszem)akkor tud várni,ha pedig nem ,csak a tested kell neki.
2013. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal ugyanilyen felállásban vagyunk együtt fél éve. Még mindig nem feküdtünk le egymással, mert tizteletben tartja, hogy én még nem akarom és nem iserőlteti. Én ezért nagyon hálás vagyok neki, és tudja is. Petting van, de azt is úgy amilyen tempóban nekem jó.
2013. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy a hozzád hasonlók miért szexelnek.


"De ő már a szexet tervezgeti."

Minek kell azt tervezgetni? Spontán kellene jönnie, az a jó. Egyébként ez valamilyen szinten érthető. A legtöbb 19 éves, akit ismerek, szintén sokat gondol a szexre szüzességtől függetlenül is, és már akkor arra gondolnak, amikor két órája vannak együtt a lánnyal..


"Mikortól hagyjam neki?"

Ezt neked kell tudnod.. Miért mi döntsük el helyetted? Amikor jól esik.


"Fájni fog az első?"

Igen, fájni fog, de még senki sem halt bele.


"Nekem mit kell csinálnom majd?"

Ellazulnod, és az ösztöneidre hallgatnod..

Tényleg ötleted sincs? Ez így elég furcsa nekem.


"Félek."

Pedig nincs mitől. A szex nem halálos, sőt, az egy király dolog.

2013. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hiába mondunk akármit, nem lesz olyan jó ha ezeket vele nem beszéled meg...márpedig vele kéne, ha félsz hogy fájni fog, legyen óvatos, bár gondolom ennyi esze csak van neki is. ha nem hagy jó sok időt hogy felizgulj, ügyetlen ( mint az én elsőm volt anno) akkor még jobban fog fájni. szex közben se félj folyamatosan kommunikálni vele, hogy mi jó, mi rossz, mit érzel mert különben tényleg nem lesz semmi extra. se az első se a tizenötödik.. ezt sok pár nem tanulja meg, hogy beszélni kell a szexről főleg a lányoknak amíg éretlenebbek..mert mindenhova kiírják a kérdést csak annak az embernek nem teszik fel akivel megoldhatnák.. azt, hogy mit kell csinálnod szintén nem értem miért nem tőle kérdezed? vele készülsz lefeküdni, neki kéne tudnia mik a gondolataid ezzel kapcsolatban.. ő fogja tudni neked megmutatni, hogy mit csinálj vele, mit csinálj szex közben..nem kell félned semmitől mert a szex jó, nem egy betanulandó dolog, azt csinálod ami jól esik mert az a lényege hogy tök jó.. elsőre nem fog összejönni de majd egyre jobb lesz. ez nem egy olyan dolog amiről olvasol, megtanulod és csinálod..nem így kell nekiugrani. ha volt már köztetek más (simi, csók, meztelenség, orális stbstb) akkor nagyjából csak van fogalmad róla, hogy mit kell csinálnod. szóval sok új nem lesz benne.. elsőre szerintem csak élvezned kell, hogy kényeztet..vagyis ez lenne a normális, utána már póz, kedvfüggő hogy mit "kell" csinálnod.
2013. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűntök mint ahol mindkét fél szereti a másikat.
2013. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hipszterlány válasza:
100%
Lehet csak szexre kellesz neki szóval szerintem várj.
2013. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!