Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek? Elég az ha óvszerrel...

Carolinne kérdése:

Félek? Elég az ha óvszerrel védekezünk? Nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
A barátommal tervezzük már lassan, hogy a kapcsolatunkat egy magasabb szintre emeljük, vagyis lefekszünk. De pár kérdésem lenne előtte. Meséljetek erről légyszives . (írjátok oda a kort és a nemet) 15 / L
2013. szept. 25. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom neked, hogy csak akkor menj bele hogyha elég felkészültnek érzed magad hozzá. Abból itélve hogy ide kiírtad ezt a kérdést gondolom még nem vagy felkészülve.
2013. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Ennyi idősen ,inkább a Teletubbies-t nézzed még szerintem...
2013. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyi kérdésed van, ne nagyon emelgessétek még a szinteket egy darabig.

Egyébként már vagy hatezren kérdezték, hogy fáj-e az első.

Jobb felső sarok--> kereső

2013. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,félsz.
2013. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem tudod elengedni magad, félsz, akkor szerintem várj. A srác meg fogja érteni, ha valóban szeret és nem csak meg akar fektetni. Ha "ha törik, ha szakad" mégis bele szeretnél vágni és a partnered is egy korosztály, akkor nem árt egy fogamzás gátlót is felíratnod, biztos, ami biztos. Tudod a fiatalos lendület nehogy korai terhességet idézzen elő. Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor először a testiséget petting formájában próbáld ki, az is élvezetes elsőre és megismered a tested jelzéseit, hogy mire hogyan reagál. Ezzel az aktusnál oldani tudod a szorongásod és a szex is élvezetesebb lesz.
2013. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális dolog szerintem, hogy félsz az elsőtől. Én is féltem. Nagyon akartam már, mert több, mint 1 éve együtt voltam már a párommal, csak nem tudtam, hogy milyen érzés lesz, mire számítsak. Óvszerrel védekeztünk mi is, nem történt semmi baj. Arra vigyázzatok, hogy akkor húzzátok fel az óvszert, mikor már merev, és ha elélvezett, akkor még lelankadás előtt húzzátok ki.

Az első 4 alkalom volt kicsit kellemetlen, de utána már nagyon jó volt. Az elején próbálkozzatok lovagló pózban, úgy te tudod irányítani, hogy meddig is hatoljon beléd :) 15 éves voltam én is egyébként.


21/L

2013. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyannmár ilyen 15 évesen ne azon gondolkozzon már hogy fogja szétenni a lábát hanem azon hogy minek fog tanulni,ez a mai fiatalok átlag szintje... Úristenem hova került ez a világ. -,-"
2014. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!