Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha úgy adódik elvesszem a...

Ha úgy adódik elvesszem a szüzességem, vagy ha eddig vártam az igazira akkor inkább ne?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ennyire fontos akkor ne add fel egy rövidtávú kapcsolat kedvéért.
2013. szept. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja igen és 22 vagyok az elfelejtettem oda írni :)
2013. szept. 29. 01:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább várj, később úgyis megbánnád.
2013. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy ne várj az igazira hanem hogy merj lépéseket tenni előre, ugyanis lehetséges hogy csak a szex után derül ki hogy igenis ő az igazi.
2013. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "igazi" egy toposz, a szex viszont valós lehetne, ha rádöbbennél erre.
2013. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább várj.
2013. szept. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Feke88 ***** válasza:

22 éves szűz lány? Hungarikum! Levédetni azonnal és kincstárba vételezni!!!


Valakit nagyon boldoggá tehetsz ezzel, úgyhogy jól gondold át! Ne egy egyéjszakás kaland alatt veszítsd el!

Tudod, azért vagyunk még pasik, akik a világ egyik legcsodálatosabb ajándékának éljük meg, ha egy lány nekünk adja a szüzességét. Az azért egy nagyon nagy dolog.


Viszont az "Igazi" mesebeli lényt felejtsd el! Olyan nem létezik! Olyant keress, akit szeretni is tudsz.

2013. szept. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy mennyit érsz. Ha csak azért akarod elveszíteni a szüzességed, mert más más sem szűz, akkor inkább le sem írom a véleményem rólad.
2013. szept. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!