Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem önzőség emiatt kezdeni...

Nem önzőség emiatt kezdeni egy szűz pasival?

Figyelt kérdés

Már láttam itt párszor szüzesség témában,hogy egyes nők azért nem kezdenének szűz pasival,mert az elején nem lenne olyan jó a szex.

Tételezzük fel azt,hogy amúgy a pasi teljesen megfelel neki.

Nem bírnak ki 1-2 hónapot amíg bele jön a srác?Szerintetek ez nem önző dolog?



2013. szept. 30. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
deaz
2013. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben szerelemmel szeretkezünk ...
2013. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szimpla ostobaság. :) Voltam már szűz pasival is (nem is eggyel), és olyannal is, aki végigkúrta a fél környéket, és elárulom, hogy iszonyatosan nem a tapasztalattól függtek a dolgok. Az a bizonyos hipertapasztalt tök átlagos volt, ezzel szemben volt olyan, hogy egy szűz fiúval olyan volt a szeretkezés, hogy beleremegtem.
2013. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülye általánosítás. Én amikor elvesztettem, pl. úgy hanyatt vágtam az első barátnőm, hogy el sem hitte, hogy szűz vagyok. Volt is belőle dráma, hogy biztos ezzel a kamuval fűzöm be a lányokat, mert nem tuti lehetek szűz. Pedig csak annyi volt, hogy nem paráztam, mert tudtam, hogy mi hol van és láttam, és éreztem, hogy bejövök a csajnak. Akkor miért kéne nyominak lenni?
2013. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom :( esélyt se adnak.
2013. szept. 30. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert ezzel nyitsz... A szűz szó a pasi szájából bénaság... Ne mond, csak tedd a dolgod... Nem kell reklámozni azt, amit nem akarnak hallani. Aztán amikor lefeküdtetek, akkor elmondod, és lehidal. Pont.
2013. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem sem leszólítottak amúgy. Na jó de :D De csak mert bejött a negatív dumám. Valamit muszáj villantanod és akkor fognak esélyt adni. Ne játssz nagyon mást, mint ami vagy, de az a lényeg, hogy okozzál valamit mégis. Hogyha olyan vagy, mint a környezet, akkor nem vesznek észre még a kezdeményező lányok sem, illetve 20 évente talán egyszer valami csoda folytán egy, de erre várni merész dolog azért. :) Szóljál be (jól neveltség határán belül azért, full bunkó, érzéketlen és trágár ne legyél, de cinikus vagy ironikus pl. lehetsz), vagy magyarázz el valamit, szóval a rendszeren kicsit hackelj, amiben mozognak és máris máshogy reagálnak majd rád. Kinézet, péniszméret, bicó méret ezek mind másodlagos dolgok e mellé. Persze, olyan lányokkal szerintem nem érdemes próbálkozni, akiknek nincs semmi gondolat a fejükben vagy full neveletlenek (valami minimális azért legyen), mert őket hívják felszínes ostobenkó neveletlen ribiknek. Őket érdemes meghagyni az ugyanilyen hímeknek :) jól ellesznek ők.


pl én azért jövök be egy pár lánynak, mert mindig tudom mit csinálok éppen, honnan jövök és merre tartok. Ha berúgtam, akkor kicsit célirányosabban, de akkor is:) És valahogy hozzám csapódnának. Néha hagyom is. Ezt most nem feltétlen csak a szexre értem.

2013. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 laci911 ***** válasza:
A mai vilàgba csak termèket akar senki sem akar alapanyagokat , mert az macera pl a puzzle ki akarna 1800 db vel kezdeni ha ott a 4 dbs .Az a baj a nők akaratosak aki szűz azzal azèrt nem kezd mert nem tuti , hogy megadja zt amit , igen az . Sok sikert , hogy nőt talàlj aki toleràlja azt , hogy nincs diplomàd 1 nap alat sexologiàból .
2013. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ezzel indítok...Ismerkedésnél kiderül.
2013. szept. 30. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg is fordíthatod, és mondhatod, hogy finnyás vagy, neked nem jó bárki pusztán, hogy dughass. Hozd jól ki magad belőle. Mit gondolsz, mások nem ezt csinálják éjjel nappal? Önmagyarázat van mindig mindenhol, marketing. Az a lány, aki pl. végigkeféli a party helyeket az is megtudja magyarázni miért teszi. Nem fogja azt mondani, hogy egy ócska fszhajházribi vagyok, aki képtelen magán uralkodni, hanem kimagyarázza neked, a hpv-t meg meglepinek kapod mellé :) Magyarázd meg te is, miért nem. Akinek nem tetszik annak sz@r lesz, az már nem a te gondod. Szerintem ne drámázd ezt túl, egyébként nem akkora esemény szerintem, hogy ennyit parázzál rajta. Annyira ne vedd komolya szerintem a lányokat.
2013. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!