Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, amilyen vagyok?

Szerintetek gáz, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsit zárkózott vagyok, de ha 1-2 nap alatt sokat beszélgetek egy emberrel, megnyílok előtte. Tehát eleinte zárkózott vagyok. Szűz vagyok még (14/L)és még nem volt barátom, én szépnek tartom magam, nem egoizmus, úgyse tudja senki ki vagyok, értelme se lenne. Mások is mondták. Még nem voltam részeg. A legjobb fiúbarátom, akinek elmondtam ezeket, és megkérdeztem, gáz-e, azt mondta, hogy ne hangoztassam és akkor nem az. Szerintetek?

2013. okt. 3. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy manapság egy 14 évesnek külön meg kell említenie, hogy még szűz illetve hogy még nem volt részeg... Jobb helyeken fel sem merülne az emberben az ellenkezője.
2013. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 14 évesen még nem voltál részeg , nem dugtak meg...Az lenne a gáz , ha már túl lennél rajta...
2013. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

"még nem voltam részeg"

szomorú hogy akkor ezek szerint a korosztályodból (körülötted) már többen isznak alkoholt. 14 évesen eszembe sem jutott volna, hogy igyak nem hogy a szüzességre gondolni.

De hogy a kérdésedre válaszoljak..

Miért lenne ez gáz. Nehezebben nyilsz meg és kész, nekem is el kell telni egy bizonyos időnek, hogy valakivel kötetlenül bármiről tudjak beszélgetni és nekem ehhez nem 1-2 nap kell, van akivel évek múlva sem tudok bármiről beszélgetni. Viszont van olyan akivel az első perctől megtalálom a közös hangot.

2013. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ezekre mind legyél büszke, és csak így tovább.

Nem lennél jobb ember,vagy menő, ha részegen kézről kézre adna egy focicsapatnyi srác.

2013. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

3 as vagyok

látom nem csak nekem tűnt fel jobban egy-két mondat mint maga a kérdés

2013. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 De, sajnos pont akkor lenne "menő".
2013. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen, nálam is változó :D például ezt a barátomat 1 hónapja ismerem, és nem csak "spanok" vagyunk, hanem rendesen barátok :D megosztunk egymással mindent. és én tudom, hogy megbízhatok benne. :D én ezt leszűröm ahogy elkezdek beszélgetni valakivel.
2013. okt. 3. 13:56
 8/20 Tarnolf ***** válasza:
100%

Most komolyan kérdezed? Már miért lenne gáz, ha 14 évesen nem a kefélésen meg a piáláson jár az agyad? Sőt ez a jó szerintem. :P


17/F

2013. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
mondjuk nekem erről van egy olyan elméletem, hogy ezek előbb-utóbb, akiken átmegy egy focicsapat, kiégnek. én csak arra voltam kíváncsi, hogy ez gáz-e.
2013. okt. 3. 13:57
 10/20 A kérdező kommentje:
igen, ezt akartam. írjatok kort is, légyszi :)
2013. okt. 3. 13:58
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!