Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen volt a szüzességetek...

Milyen volt a szüzességetek elvesztése?

Figyelt kérdés
Mikor? Kivel? Hány évesen? Leírnátok részletesen?:)

2013. okt. 3. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

19 éves voltam, a pasi 25. Haverok voltunk, aztán egy bulin összemelegedtünk, másnap lefeküdtünk. Nála voltunk, filmet néztünk, csókolóztunk, letapizott, aztán az ölébe ültem, aztán szexeltünk. Jó volt.

Komoly dolog nem lett belőle.

2013. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly, egy lánnyal akit a neten ismertem meg, 27 évesen. mennyire részletesen kell?:D
2013. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lina93 ***** válasza:

Kicsit fájdalmas, pedig óvatos volt...

16 éves koromban, volt barátommal, 2 évig tartott a kapcsolat.

2013. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3 éve. Lánnyal. 16. 1 hete jártunk és minden talin egyre és egyre többet csináltunk egymással aztán 1 hét alatt elértünk oda is. Azóta se volt olyan jó a szex senkivel vagy lehet hogy csak én érzem úgy... kitudja.
2013. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 18 évesen, a 25 éves barátommal. Több, mint egy éve vagyunk együtt. Igazából nekem duplán is nehezebb volt, mint másnak, egy engem ért atrocitás miatt, de ebbe most nem megyek bele. Fájt nagyon az első, sokáig kellett tágulnom, és sok idő volt, mire megszoktam a vége felé már jó volt. Azóta még kétszer történt meg. Az a gond igazából ezekkel, hogy mindig ki kell tágulnom, különben fáj, és sok idő, míg ezt mindig megcsináljuk. Remélem ez már a sokadik alkalmon túl nem fog gondot okozni.
2013. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
en 16 evesen. igazabol fel evig ismerkedtunk aztan osszejottunk nyolc honap utan fekudtunk le. nagyon ovatos aranyos romantikus volt. de igy is fajt.:D de a masodik alkalom szazszor jobb volt
2013. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!