Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és volt egy...

14 éves vagyok és volt egy párkapcsolatom több mint 1hónapig tartott. Nagyon szerettem a barátom de lassan szakítottunk de még mindig szeretem a fiu 17 éves és csak úgy hajlandó velem járni ha lefekszek vele szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem töröljék ezt a kérdést, és ne feküdj le vele. Ha feltételhez köti a kapcsolatot, akkor az nem szeretet.
2013. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%
Drágám hagyd a csudába, ha tényleg szeret, nem szabadna ilyen feltételeket szabnia. Mintha csak ki akarná használni azt, hogy mennyire oda vagy érte. 1 hónap után egy tizennégyévestől ilyet elvárni? Eszem megáll :( Tudom, hogy nehéz, de hidd el, találsz valaki sokkal kedvesebbet, olyat aki megbecsül és jobban figyel rád és alkalmazkodik a te igényeidhez.
2013. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megfontolom sokat segítettetek köszönöm! nehéz lesz de lemondok róla bármennyire is fáj ..
2013. okt. 3. 22:14
 4/12 anonim válasza:
A kérdés az hogy le akarsz-e vele feküdni. Ha igen akkor miért ne ha meg nem akkor küld el a jó édesbe
2013. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Balanus_concavus ***** válasza:
Ne feküdj le vele, csak szexet akar, nem szeret téged. Ha lefeküdnél vele esélyes, hogy utána ugyanúgy dobna, vagy ha hagynád magad, akkor kihasználna.
2013. okt. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mert neki csak szexre van szüksége, nem normális párkapcsolatra! Ha szeretne, akkor nem mondta volna, hogy csak úgy hajlandó Veled járni, ha lefekszel vele!
2013. okt. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szakíts vele, hagyd ott. Ez inkább hangzik úgy, hogy a srác csak trófeának akar téged, semmint igazi kapcsolatra vágyik.

Ennyi idősen találsz minden ujjadra egy fiút, akik kivárják, és nem erőltetik a szexet, és legfőképpen nem kötik feltételhez. Hidd el, jobban jársz, ha szakítasz vele.

Talán kicsit maradi vagyok, de ennyi idősen és legfőképp egy hónap után nem szabadna lefeküdni a másikkal.

Sokan akár éveket is várnak, azért meg ne tedd meg, mert ő követel, és ami nagyon is lehetséges, hogy miután megkapott, eldob téged. Ne pazarold rá az időd.

2013. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Galeve válasza:
23%
figyelj ha a fiú szeretne akkor nem tenné ezt sztm van egy ötletem egyez bele és akkor tépd le róla te a ruhát de fogd magad és húzz el onann a fenébe az lesz így a legnagyobb bosszú
2013. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: NE!

A srác egy újabb skalpot akar, nem szeret téged!!!

És még csak 14 vagy, ne tedd meg! Jön majd olyan, aki szereti fog, hidd el!

2013. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jura-polotov válasza:
0%
addig az hiszem csak nök válaszolták.ha csak dgni akart,akkor nem értem miert várt ilyen sokáig,30nap,te jo ég!!!!én már rég dobtalak volna.nem egy lánnyál jársz,hanem fiuval és ahogy a lányoknak vannak igények,(szeretett,odafigyelés,h csak vele legyen a fiu és ne dugjon mássál) igy a fiuknak is vannak igények,vagy is csak egy,csak a lányok csak a saját igények kielegitésre szoktak figyelni.ha nem elegitesz ki az ö igényeit,akkor meg értem hogy miert dobb téget.egy kapcsolat parazitizmussal nem müködhet,csak szimbiozissal.
2013. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!