Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan fiúkhoz szólna a kérdése...

Olyan fiúkhoz szólna a kérdésem, akik nem kezdenének szűz lánnyal. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy lány, akit ti szépnek, vonzónak tartotok a külső, és belső tulajdonságai alapján. Vékony, formás, csinos test, kerek, feszes, tenyérbe illő cicik, szép arc, számotokra megfelelő, értelmes, normális személyiség. Viszont szűz.


Akkor is visszautasítanátok, és nem kezdenétek vele kapcsolatot, ha mindezek az adottságai meglennének, csak még éppen sosem szexelt?


2013. okt. 4. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Azok a faszik, akik emiatt dobnak el maguktól egy ilyen kaliberű nőt, mind ostobák. De talán én is meg tudom válaszolni a kérdésed: valószínűleg attól tartanak, hogy a lány csak feküdne alattuk, mint egy darab deszka. Szinte kifejezéstelenül bámul, visszafojtja a nyögéseit.
2013. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
ilyen nem létezik .. nem kezdene ki srác 1 szuz csajjal , álom nőt irtál le , attol h most szűz . valahol elkell kezdeni
2013. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

"Olyan fiúkhoz szólna a kérdésem, akik nem kezdenének szűz lánnyal. "


"Akkor is visszautasítanátok, és nem kezdenétek vele kapcsolatot, ha mindezek az adottságai meglennének, csak még éppen sosem szexelt?"


Nah akkor most ezen gondolkodj el...


Egyébként meg én biztos nem utasítanék el egy lányt emiatt...

2013. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kérdező....miért kérdezed ezt?

Te vagy a szűz bomba csaj?

2013. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
figyelmen kívül hagyva a nagybetűs feltételt: nem utasítom vissza, ha nem zavarja, hogy nem voltam még nővel és végtelenül ügyetlen vagyok
2013. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik úgy gondolják, hogy a nagybetűs rész rájuk jellemző. Köszi :)
2013. okt. 4. 15:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy nőnek/lánynak más tulajdonságai is vannak, minth csinos és szűz. Például milyen a természete? Kedves? Arrogáns? Van kisugárzása? Mik a céljai? Az h szűz-e vagy sem, tökmindegy.
2013. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha amúgy minden stimm akkor kit érdekel hogy szűz e vagy sem?
2013. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#9: Direkt odaírtam: "számotokra megfelelő, értelmes, normális személyiség"


Tehát olyan lány, aki számotokra tökéletesen megfelelne személyiség alapján IS, és külsőleg IS.

2013. okt. 4. 15:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire nulla vagy agyilag? Hidd el ez az amiatt nem kezdenek veled, nem az, hogy szűz vagy...
2013. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!