Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mit gondoltok ezen...

Lányok! Mit gondoltok ezen kérdésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Mikortól ciki egy fiú szüzessége?

2. Kortól függően kinek örülnétek jobban: egy szűz fiúnak vagy egy akár több 10 kalandon túllévő "csődörnek". (Örülnétek-e egyáltalán jobban egyiknek vagy másiknak bármikor?)

3. Ha első alkalom előtt kicsit pironkodva bevallaná nektek az aktuális párotok, hogy még szűz, kinevetnétek vagy lenéznétek emiatt?


22/f



2013. okt. 6. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. 25-30

2. szűz

3. hát az ilyet jobb szerintem nem közvetlen az első alkalommal megtudni... abban meg nincs szerintem semmi gázos, hogyha előtte elmondod neki

2013. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1. Nem ciki. Bárki bármit mondjon, nem ciki.

2. Nem tényező nálam, elvégre nem péniszekbe szeretek bele, hanem férfiakba.

3. Nem.

2013. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

- 25-nél már furcsán néznék...

- csődörrel csak 1 éjszakás kaland! kapcsolatot biztos nem, szűz fiú aranyos, egyszer kipróbálnám, de félnék, hogy bénázna. Én meg szexelni akarok, nem tanítónéni lenni :)

- egyik se, viszont ha az említett 25 év már megvan, akkor meglepne nagyon persze a szex nem maradna el emiatt...

2013. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

- 30 körül már nagyon gondolkodnék, de már volt szerencsém 30 feletti szűzhöz, két napig azon agyaltam, hogy komolyan gondolta-e, vagy csak poénkodott. Aztán beláttam, hogy igazat mondott.

- attól függ, mit akarok a sráctól. Ha a "meghágom, azt cső" típusú pasi, akkor max egy éjszaka. Szűz pasik... szerintem alkalmatlanok a kapcsolatra, de ha elég érett a gondolkodásmódja, akkor még bármi lehet belőle. Szóval második esélyesebb.

- Kinevetni semmiképp. Eddig kétszer szembesültem kezdő játékossal, az első alkalommal nekem sem volt túl sok fogalmam a dologról, nem is volt akkora élmény, de aranyos emlék. Másodszorra meg csak az esemény után vallotta be, akkor kicsit nehéz volt normálisan lereagálni, de nem néztem le miatta. Valamikor mindenki volt kezdő. 29/L

2014. febr. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mennyi pozitív válasz.Én is szűz srác vagyok huszonéves szoboszlói.

Már szeretnék ezen változtatni.Szóval ha van helyben olyan lány akinél szóba jöhetnék írjon.Nem kell félni nem vagyok hegyi troll se egy pszicho baltás.

2014. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

25-től érdekes, szerintem sosem ciki csak furcsa.

Szűznek jobban. Ha valakivel szexig megyek, akkor már eléggé szeretem, nekem eléggé fáj, hogy a barátom nem volt szűz, persze akkor már én sem voltam az. De jobb egy szűzfiú.

Nem nevetném ki. Próbálnám emlékezetessé és nagyon jóvá tenni.

2014. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!