Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hazudtam a barátomnak,...

Azt hazudtam a barátomnak, hogy már nem vagyok szűz. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátom 20. Másfél éve vagyunk együtt, kicsit több mint egy éve szexelünk is. Én még az első alkalom előtt azt hazudtam neki, hogy már nem vagyok szűz, mert volt már olyan pasi aki azért szakított velem, mert szűz voltam,. Őt nem akartam elveszíteni, ezért nem mondtam el az igazat. Az első alkalomkor nem véreztem, nem fájt, szóval nem buktam le. Most viszont már nagyon szeretem őt, és iszonyúan bánt, hogy hazudtam neki. (ez volt az egyetlen ilyen alkalom)Nem tudom, hogy most hogy mondjam el neki az igazat, és hogy hogy fog reagálni. Szerintetek? Előfordult már veletek hasonló eset? Hogyan oldották meg?

Előre is köszönöm a segítséget



2013. okt. 9. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen hülyeséget hazudni... -_-

Mond el neki!

2013. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor te nem voltál szűz.
2013. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran mondd el neki ha téged ez zavar. Ha van egy kis esze, még jobban fog szeretni, hiszen eddig még csak az övé voltál.
2013. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem akkora cucc, mondd el neki, emiatt nem fog dobni, ha igazán szeret. Mondd meg neki, hogy csak azért füllentettél, mert nem akartad elveszíteni őt, szerintem ebből nem lesz gond.:)
2013. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pontosan így mondd el neki, ahogyan nekünk. Jogos a félelmed.
2013. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább tetszeni fog neki:)
2013. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
mondd el neki, mert ha szexre kerül a sor akkor inkább jobb ha tudja
2013. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7. Első sorban írta, hogy már 1 éve szexelnek!!!!


Ha akarod, mond el neki. Szerintem ez inkább jó dolog, mint rossz.

2013. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, és azt is, hogy akkor miért nem merted elmondani. Biztosan meg fogja érteni. Szerintem örülni is fog, hogy ő volt neked az első. Jó lenne tudnia, mert szerintem ez fontos dolog.
2013. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mondd ek, miután kicsit hozzászokik a gondolathoz, szerintem inkább értékelni fogja (az őszinteséged legalábbis biztos).
2013. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!