Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsö alkalommal meddig tartott...

Elsö alkalommal meddig tartott nektek a szex?

Figyelt kérdés
Sokáig, ottaludtatok reggelig, rövid gyors, el tudtatok lazulni? Csak olyanok irjanak akik ezekre tudnak vaálaszolni lécci:)

2013. okt. 11. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
20 percig tartott maga a matekolás. nem aludhattam ott reggelig mert csak fél órára fizettem be, és a nightclub is csak 5-ig volt nyitva. nem nagyon tudtam ellazulni, mert tolnom kellett, hogy ne fussak ki az időből.
2013. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 16voltam az akkori barátnőm pedig 15.Több mint fél év után feküdtünk le először,előtte persze azért már volt más szóval ismertük egymást,nem volt betervezve csak úgy jött.Kinek meddig tart ez eléggé egyénfüggő,de elsőre ugysem ez a lényeg,és szerintem jobb ha utána is együtt tudtok maradni/aludni.Elsőre mindenki kicsit izgul főleg ha mindkettő tapasztalatlan még,dehát el kell kezdeni valahol szóval csak nyugi és ne parázz rá,lehetőleg olyan helyen ahol biztos nem zavarnak meg és van időtök is,remélem segítettem :)
2013. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
másfél óra kb.
2013. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2es 3as koszi:)
2013. okt. 11. 19:56
 5/9 anonim válasza:
Fél óra volt. 17 voltam a bnőm 15. sajna gumivel lelankadtam és utána 5 perc mulva anélkül ment :)
2013. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
gumival*
2013. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első alkalom kicsit gyors volt. hamar elmentem, de a lány azt mondta hogy próbáljuk meg még egyszer! Akkor már tovább tartott. Négy vagy öt menetig nyomtuk utána elaludtunk. Addigra már jó korán lett. vagy hajnali 4. óra.
2013. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 voltam, és a barátom is. Ottaludtam nála, szóval volt idő felvezetni az egészet, sikerült ellazulnom.

Maga az aktus kb 15-20 percig tartott, mert eléggé vérzett nekem, amikor átszakadt a szűzhártya, és nem is az elején fájt, hanem amikor már egy ideje csináltuk.

Ezt leszámítva jó este volt, befejeztük másként a dolgot:)

2013. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2-2,5óra..nem fájt,gyönyörű volt
2013. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!