Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Titeket zavarna, ha a lány...

Titeket zavarna, ha a lány aki tetszik nem szűz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik,én 16 vagyok ő 15 éves és nem szűz.Találkozgattunk, és nagyon bele szerettem.

Nagyon tetszik de ez azért zavar, hogy 15 és nem szűz :/


2013. okt. 19. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha annyira tetszene, akkor szerintem ilyesmi felett még simán átsiklanék.
2013. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én 27 vagyok, ha ilyeneken fennakadnék soha többé nem lenne barátnőm.
2013. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen igen, zavarna. Ha ilyen fiatalon ilyen könnyen elmegy valakivel, az semmi jót nem vetít előre. Én elkerülném.


22/F

2013. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem.
2013. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, engem zavar de ettől függetlenül nagyon tetszik! Köszi a válaszokat :)
2013. okt. 19. 17:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
15...pfffff cinkes a csaj..szerintem hagyd a fenébe!
2013. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen zavarna, de előbb-utóbb beletörődnék. Jobb ha te vagy az első, nincs jobb érzés!
2013. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna! Csak akkor tartanám meg, ha egy istennő volna...
2013. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, mármint ha a te helyedben volnék. De ha már 15 évesen nem szűz attól a csajtól akkor jót ne várj :)
2013. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Visszasírom azokat az időket, mikor az ilyen nőket még kivetette magából a társadalom. Akkor még volt esélye egy férfinek érintetlen lányt találnia egy életre szóló kapcsolat céljából. Ma már csak a vallási fanatikusok között van ilyen. Én pedig ezért nem leszek vallásos.


Még 30 sem vagyok, de egyszerűen felfordul a gyomrom a mostani világtól, ahol a nők abból űznek sportot, hogy mennyien dugják meg őket, a férfiak meg abból, hogy mennyi nőt dugnak meg.


Ha pedig egy férfi szűz az bizonyára csak tapasztalatlan lehet. Mert attól szerzi meg a tapasztalatot, ha megmártotta ő is a fa szát néhány részeg, drogos pi nában. Az ám a férfiasság, attól egy életre megtanulja, hogyan okozzon örömet egy nőnek és hogyan NE okozzon fájdalmat egy szűz lánynak.

2013. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!