Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, ha egy fiú...

Szerintetek gáz, ha egy fiú még 18 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Igen rólam van szó, de én egyáltalán nem találom gáznak. Sok lány akadt már, akik szívesen jöttek volna velem egy körre, de nekem pont nemigen voltak az eseteim. Nem a tökéletest keresem, de egy olyan lánnyal szeretném elveszíteni, akinek jó alakja van, és szép arca. Tudom érdekesen hangzik, de nekem ilyen elvárásaim vannak..:DD

2013. okt. 23. 12:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ilyenre ne gondolj! Nem kell elsietni.
2013. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem az!
2013. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. okt. 23. 12:32
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenkor még talán nem tartják gáznak, de 20 körül már igen. Jobban tennéd, ha elveszítenéd azzal, akivel lehet. Plusz ha te nem vagy különösebben jóképű, akkor esélyed sincs szép csajra.
2013. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az első barátom 18 volt és szűz. Nem tartottam gáznak, örültem, hogy első voltam neki én is, nem csak ő nekem.:)
2013. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Egyáltalán nem az minősíti az embert, hogy volt-e már valakivel vagy nem. Bár ha már sokakkal volt, az bizony minősíti.
2013. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak itt errefelé az ismerőseim közül sokan gáznak tartják. Van egy haverom, aki szerintem még szűz, de ahogy a csajokról dumálunk, mindig felhozza azt, h ő ennyi meg ennyi lánnyal csinálta, meg h havi 2 átlagot tudja tartani, és mindezt olyan szemrehányóan tudja mondani.. Meglehetősen régóta ismerem a gyereket, és a csajok nagy része eléggé elutasító vele szemben.. És egy nem túl előnyös külsejű kockagyerekről van szó..:DD Meg alapból ilyen idealizált világban él a csávó. Csak nem értem, h miért jó ezzel ennyire felvágni? És miért tartják sokan gáznak?
2013. okt. 23. 18:04
 9/23 anonim ***** válasza:
Mondani te is tudod, ha csak ezen múlik :D
2013. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak én meg azt tartom gáznak, ha össze vissza habizik valaki, és Isten ments, h olyan legyek..:D
2013. okt. 23. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!