Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 14 éves (februárban lesz 15) és van egy pasija aki 16 éves.3 hónapja vannak együtt és akár elöttem is tök simán,letapizzák egymást meg minden.A Barátnőm is tök nyugodtan rá fekszik a fiúra és ez fordítva is így van.A lány amúgy szűz de a fiú nem...és tervezi a bnőm,hogy le akar vele feküdni.Én azért féltem szerintem Ennyi idősen még nem kéne ilyeneket csinálnia.

2013. okt. 24. 12:38
 1/5 anonim válasza:
Ez "ma" már normális! :) És az új BTK sem bünteti már! :) Törődj bele,ilyen a világ! :)
2013. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha félted tőlle akkor bevezetem én a szexualitásban


PussyDestroyer6

2013. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, hogy még nem kéne ilyeneket csinálnia ebben a korban. Viszont nem nagyon tudom, hogy akadályozhatnád meg, nyilván nem fog rád hallgatni.
2013. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért a koron vannak kiakadva az emberek?

társaságban semmilyen korban nem szabad így viselkedni... azért mennek el kettesben randizni meg mittomén, hogy amikor nem látja senki, akkor tapizzák egymást.. de ne akkor, amikor mások látják.. tanuljanak már meg viselkedni!


az meg, hogy 14 éves és bäszni akar, az egy dolog.. most mit tehetünk vele? ostoba, hát ez van, szarból nem lehet várat építeni..

2013. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
A barátnőd bunkó és a pasija is az. Madarat tolláról, embert barátjáról-úgyhogy Te is is le vagy káderezve....
2013. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!