Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudassam a barátommal...

Hogy tudassam a barátommal hogy szeretném ha megujjazna apettingnél? Mert félek a szextöl. és szeretném még elötte.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 18:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Mond meg neki, hogy mi is a helyzet és meg fogja érteni, hamár a pasid. Ha nem érti meg akkor lehet, hogy szakítani kene vele.
2009. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nemtudom hogymondjam meg..:S
2009. nov. 13. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Készültök szexelni, de amúgy beszéni nem szoktatok együtt? Mert ilyen egyszerű a válasz, megmondom neki hogy szeretném ha az újjal kényeztetnél. Ha nem tudja mit jelent, akkor ne csinálja, de jobban járnál ha te sem csinálnál semmit, csak csókolóznátok. Abszolút fogalmatok sincs, inkább beszélgetnétek normálisan róla mielőtt neki kezdtek valaminek, őszintén és azt sem szégyellve ha nem tudtok valamit, és ha egyikőtök sem tudja, normálisan utánajárni, mert így lehet pár hónap múlva megkérded hogy terhes vagyok, mit csináljak? vagy valami hasonló.
2009. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lefeküdni hogy mersz majd vele? Ez csak egy egyszerű kérés.. mond meg neki, egy kapcsolat arról is szól, hogy ezeket a dolgokat meg tudjátok beszélni egymással.

Ha ez nem megy, akkor az nem is valami sokat érő kapcsolat vagy csak a szexre épül.

2009. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan érdemes lenne ha beszélni is tudnátok egymással ha már itt tartotok. Ha az egyik fél nehezebben beszél, a másik korrigálja vagy valamit kezdjetek magatokkal. Most ha idősebbek lennétek, az lenne a válaszom hogy egyszerűen odateszed a kezét és dugod befelé, de ha idősebbek lennétek akkor tudná és nem is kellene mondani. Egy párkapcsolatban ugyanezt amit feltettél kérdésnek simán el lehet mondani: Ahogy szólítod a barátod, azzal kezded pl. Kicsim, szívesen kipróbálnám veled ha az újaddal kényeztetnél engem, ennyi.
2009. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mindent megszoktunk beszélni...ö már leakrt velem feküdni és megbeszéltem vele h én még nemállok készen rá és még maradnák a pettingnél...nemakarok egy oan lány lenni akit mindkei megbasz...
2009. nov. 13. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jogos, és nagyon helyes, hogy nem akarsz mindenkivel összefeküdni!

De szerintem a legegyszerűbb, hogy ha megmondod: Drágám, eddig úgy éreztem, hogy nem vagyok kész rá, és még most is így érzem. Azonban szeretnék továbblépni, és... (itt eldöntöd, hogy odateszed a kezét, gay kimondod, a fülébe súgod, vagy bármi amiből levághatja).

Hidd el, nem fog ellenkezni.:) de ha igazán jót akarsz viszonzod is, még ha "csak kézzel is.

2009. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a szád nem csak orális szexre jó. mondd meg neki.
2009. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolso elötti válaszalonoank köszönöm:)nagyon jo válasz és sokat segitett..megprobálom...
2009. nov. 13. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Betennéd az ujjad, édes? a ffiak CSAK szavakból értenek, kislány.
2009. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!