Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy éjszakás (bosszú) kalandot...

Egy éjszakás (bosszú) kalandot érdemes bevallani? Csak felesleges veszekedés lenne belőle, nem?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nagy butaságot csináltam. Lefeküdtem egy számomra ismeretlen fiúval, csak bosszúból, és ráadásul ezzel a szüzességemet is lepasszoltam ennek az idegennek. Sírva futottam a belvárosba és bementem egy kocsmába, a többi meg jött magától. Az volt a probléma, hogy akit szeretek már hónapok óta hiteget, miközben van barátnője. És aznap szokás szerint ez volt a téma, hogy ígéri, hogy elhagyja már a csajt értem, de nem tette, felhívott telefonon, hogy ma megint nem tud átjönni mert a lány ott van. Mondom neki, szóval akkor megint nem tetted meg, ő meg, hogy majd holnap, erre lecsaptam és...jól leittam magam és rámásztam egy épp kéznél lévő sráccal. Igazából ez nem volt nekem olyan nagy lelki probléma, bár eredetileg a másiknak tartogattam magam, de gondoltam úgyis mindegy. Aztán pénteken beállított a srác akit szeretek, hogy elhagyta a lányt és végre együtt lehetünk... Most nem tudom mit tegyek. Ő úgy tudja még szűz vagyok, de az is voltam csessze meg, a kis f*s2fej...Késő bánat, tudom, de nem tudom mondjam-e el az egészet. Nekem nem jelentett semmit, az érzelmeimen nem változtatott semmit, sőt, közben végig rá gondoltam, hogy valahogy túléljem az eseményt. És csak még jobban szeretem, mert rájöttem mennyire vele szeretnék lenni, és senki mással. Úgy érzem feleslegesen idegeskedne emiatt, talán megakarná keresni az illetőt és megverni, miközben én is hibás voltam. Szóval én csak felesleges bonyodalmakat látnék ha ez kiderülne. Szerintetek?

L/20



2013. okt. 27. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha reggel szép nyugisan elmegy, vagy elmész, szerintem fuss neki. Ha ő is ilyen állásponton van, baj nem lesz.
2013. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebből jól nem jösz ki már, és több mint valószinű, hogy a srác is menni fog.
2013. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
KAMU!!!
2013. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne valld be, csak szimplán dobd ki a pasit. Mi az, hogy csak másodhegedűs vagy mellette? Lapát. Ha ő is dug mást, nincs köze ahhoz, hogy és te még kivel kufircolsz. (Amúgy szép kis kapcsolat.)
2013. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne band meg, ha jó volt:) védekeztetek azért, ugye??? ezt a pasit meg hagyd a francba..
2013. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, védekeztünk...azt hiszem igazatok van, hogy ez a srác csak tartaléknak néz :(
2013. okt. 28. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti lányok miért mindig csak megcsalással tudtok bosszút állni? Ráadásul szüzesség... A gyomrom felfordul...
2013. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, csak mielőtt elmész reggel csinálj nekem reggelit légyszi.
2014. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!