Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom még nem akarja...

A barátom még nem akarja elvenni a szüzességem! Ha másvalakivel vetetném el, akkor szerintetek a barátom velem maradna?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 11:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Aki csak kritizálni tud, üzizem, hogy YOLO!
2013. okt. 28. 12:56
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed? Ha te úgyis eldöntöd, hogy mivel egyszer élünk, kihasználod az alkalmat, hogy másnak tedd szét a lábadat és ne a barátod vegye el a szüzességedet, akkor miért teszel fel kérdést? Unatkozol?
2013. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nagyokos 12-es! A kérdés nem az volt, hogy szeretkezzek-e akivel szeretnék, hanem hogy a barátom szerintetek elnézné-e!

Azért kösz a nem hasznos választ!

2013. okt. 28. 14:08
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak egy esetben, ha gumi nélkül csináljátok...
2013. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pedo bakker, de téged úgy meg...nálak egy seprűnyéllel, hogy egész életedre elmenne tőle a kedved.
2013. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kamu,bár a mai tinik nagyrésze idióta.
2013. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Barátodat meghívom egy sörre, és röhögve kitárgyaljuk, hogy milyen hülye vagy :D
2013. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
55%
Ez kajak röhej xD Takony pulya vagy 13 évesen még barbiznod kéne nem a faszokkal foglalkozni -.- húgom is 13 de ha megtudnám hogy ilyeneken töri az agyát kajak haja nem maradna a fején... ilyenekből lesznek a kur.vák habár azoknak is több tartásuk van manapság... És igen a barátodnak sokkal több esze van mint neked !
2013. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ugyan hány éves a barátod? Te elnéznéd-e neki , ha miközben veled van lefekszik egy másik lánnyal? NEM! Akkor mit vársz tőle! Véleményem szerint a megcsalás az a dolog , amit nem lehet megbocsájtani. Gondolkozz már! 13 éves vagy! Barátkozni lehet , sőt barátkozz (!) , de a sex túl korai , majd , ha igazán szerelmes és érett leszel , és persze , ha nem akarsz időnap előtt egy kur.va feliratú címkét ragasztani a homlokodra!

14/L

2013. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%
Üzized? Yolo? :D Micsoda kis tiniribik vannak manapság. Tuti kamu, de való igaz, h sok ilyen van. Őszintén örülök, hogy nekem normális gyerekkorom volt és 13 évesen még kint labdáztam meg hajkurásztam a pillangókat, 15 évesen meg megállt a szívem, ha egy srác rámmosolygott. 20 éves koromig nem láttam farkat élőben. Nagyon sajnálom ezeket a mai kislányokat, egyrészt az online kor, mársészt a mindent megengedő és nemtörődöm szülők a hibásak. Sajnálom őket, mert így annyi fontos fejlődési szakaszról maradnak le, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy kiegyensúlyozott, normális felnőttek legyenek normális, felnőtt kapcsolattal.
2013. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!