Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése és...

Szüzesség elvesztése és felborult menstruációs rendszer vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Augusztusban veszítettem el a szüzességem és akkor szexeltem utóljára. Azóta már 2x tök normálisan megjött a menstruációm de nem a megszokott időpontban, hanem össze vissza. Ehónapban ha minden igaz most valamikor kéne megjönnie de az a fura, h már több mint 10napja fájnak a melleim (megszokott - 1hét körül) és már 3napja vannak 5mp-s görcseim az ''alhasban'' de még mindíg nem jött meg... Ugye ez nem lehet terhesség? Egy iged vagyok, újra..

2013. nov. 3. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nah mit kell ilyenkor csinálni? Tesztelni vagy orvoshoz menni. Nem nagy kunszt. Hány éves is vagy???

23 N

2013. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak 16..

Nem szeretnék orvoshoz menni és a szüleimnek sem szólni. Ez most komolyan lehet terhesség? (Egyébként használtunk óvszert ne szakadt ki és még csak el sem ment a pasim)

2013. nov. 3. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinu h terhes vagy,de h ne aggodj,vegyel egy tesztet a DM-ben v Rossmann-ban es tesztelj. Akk legalabb megnyugodsz. Es ha nem mulik el a rendszertelenseg akk zolj szuloknek v orvosnak. (Nekem volt h fel evig ossze-vissza jott meg ugyh ilyen korban sztem belefer. Sot mikor elvesztettem akk ki is maradt az a honapi menzeszem. Szoval sztem nem kell paraznod ) L
2013. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
átérzem a helyzeted, mikor fiatalabb voltam nekem is ilyesmi volt. mindig össze vissza jött meg és egyből arra gondoltunk hogy biztos terhes vagyok (pedig nagyon vigyáztunk) aztán kiderült hogy beteg avgyok. na nem mondom hogy te az vagy, de ha sokáig nem áll be, nézesd meg magad :) de terhes szinte biztos hogy nem vagy! legalább is ezek alapján amit leírtál :)
2013. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

És megkérdezhetném, h milyen betegséged volt? H utána tudhassak nézni vagy valami?

2013. nov. 3. 20:30
 6/9 anonim válasza:
írtam privátban :)
2013. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A TERHESSÉGET Kizárhatod de betegség a ciszta ami tablettával orvosolható és célszerű minél előbb elmenni vele orvoshoz, mert csak doki tudja felírni a gyógyszert ami segít de ha halogatod ( ne azért mondom hogy meg ijedj) de komolyabb baj is lehet belőle. Nővérem az utóbbi hoz tartozik és ő is fiatal még csak 19 . A másik ami miatt nem jöhet meg az a stressz. ha stresszes életed van akkor célszerű magnézium tablettát szedned semmi különös hatása nincs, de a stressz egyik kiváltó oka a magnézium hiány. Nekem bevált és órát tudok állítani a menstruációmhoz.
2013. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de azt kellett volna írnod először, hogy védekeztetek-e. Ha gumival, és nem szakadt el, akkor nyilván nem vagy terhes.

Ahh...

A mensi meg ezer dolog miatt lehet ilyen. Ha továbbra is fennáll a gond, úgy is el kell menned dokihoz. Lehet valami egyéb bajod van.

2013. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 szedek magnéziumot, más okokból, szal lehet még ebben is segíthet:)

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, kicsit megnyugodtam!:) De bízom benne, h nincs semmilyen betegségem.

2013. nov. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!