Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy menő pasi, aki minden...

Egy menő pasi, aki minden lányt megkaphatna, örülne ha megtudná, hogy én szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Ezerrel nyomulnak rá a csajok,még sincs barátnője.

Nekem még barátom sem volt,egyszer csókoloztam,és szűz vagyok.


2013. nov. 9. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
hülye gyerek!
2013. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, tényleg. Ezt embere válogatja. Van aki örömét leli benne, hogy neki Te vagy az első, míg mást csak az élvezetek érdekelnek és zavarja, hogy neki kell "betanítania".


A magam részéről hihetetlenül nagyra értékelném. Nem azt, hogy én szakítok át egy bőrdarabot, hanem azt, hogy én vagyok valakinek az első és remélhetőleg az utolsó is. :)


22/F

2013. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

3,2,1 STOP: Áthelyezem magam a menő pasi személyiségébe és így válaszolok:

1. Vagy nagyon örülnék, hogy megtudok szerezni egy szűz lányt, újabb skalp.

2. Vagy futnék az első karónak, mert még tapasztalatlan vagy.


Vissza a saját személyiségembe: Derűsen venném tudomásul, hogy szűz vagy, de ez semmit sem befolyásolna a hozzáállásomban. Ha szimpatikus vagy, akkor bármit eltudok képzelni veled, ha nem, akkor nem értékelődik különösebben fel a szüzességed a szememben.

2013. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira marhaság, hogy "be kell tanítani".

Mikor én először szexeltem, nem mondtam el a partneremnek, hogy ő az első, és nem is volt semmi gond. Jó, biztos bénáztam kicsit, de nem hinném, hogy szarul teljesítettem volna, láttam a reakcióit, meg azért én se vagyok hülye, vannak barátaim, és mikor egy-két pasi meséli, hogy az ő nőjük/volt nőjük milyen hulla/inaktív az ágyban, akkor azért bekattan nekem, hogy ja, hoppá, én első szex alkalmával többet mozogtam, mint az a nő a fél éves kapcsolatuk alatt.

Csak mondom, mert számomra ez a "be kell tanítani" olyan értelmetlen. Ha az illetőről nem tudni, hogy szűz-e vagy nem, akkor max elkönyvelik olyannak, aki nem túl jó az ágyban, és ennyi.

2013. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Látom, sikerült alaposan félreérteni a válaszomat. Vicces.
2013. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 akkor te vagy a kivétel és ez így oké. De van aki tényleg olyan. És a többség valószínűleg olyan, mert mindenki ilyennek gondolja a tapasztalatlan lányokat.
2013. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ne fűzz nagy reményt hozzá, h pont te fogsz neki kelleni.
2013. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!