Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok, és a barátomma...

16 éves vagyok, és a barátommal 2hónapja járok, és azt akarja hogy feküdjek le vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vegyél nekem 1 psv-t
2013. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted és úgy érzed, hogy készen állsz a szexre, akkor feküdj le vele. Viszont ha kételyeid vannak, akkor nem. :)
2013. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
feküdj le vele,ha nem veled majd mással de meg fogja tenni!
2013. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek a második válaszolóval..
2013. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mondjuk sok mindent kihagytál a történetből...te szűz vagy-e barátod mennyi idős és szűz-e meg hogy 2hónapja vagytok együtt az oké d emennyire ismered ismerted előtte is évekig vagy tudsz róla valamit?:)
2013. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom h hányadjára írom már le, de mind1 ;)))


Ha a fiú tényleg szeret, akkor nem zavarja ha nem fekszel még le vele, akkor tud várni. Viszont ha csak erre kellesz neki, akkor utána ott fog hagyni, igen hidd el így van.

Persze lehet h most egy névtelen válaszolót nem fogsz komolyan gondolni, de ha ott hagy nem sokkal később, akkor csak gondolj vissza és nyomj egy zöld kezet majd! ;D


Szval, mond neki h nem állsz készen, és figyeld a reakcióját, ha csak szexre kellesz neki, akkor időhúzásnak fogja gondolni, így 'ideges' lesz és tovább áll. Viszont ha úgy szeret, akkor maximum egy kicsit szomorú lesz, de megfogja érteni! ;DDD


Sok sikert! ;ddd

2013. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
előttem lévő... Nagyon jópofa eszmefuttatás de ha a fiújának nincs önbizalma velemarad és győzködi szépen lassan időről időre amíg igent nem mond és a nyakára nő... mert ez gyakoribb mint hogy 16éves lányt csak úgy otthagyja.. annyi idősen nem nagyon teheti meg a párja ha egyidősek h össze vissza repked a csajok között de fene tudja ..:D
2013. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok,


#7: Bocsi, de persze győzködheti, de nem fogja 2-3 hhónapnál tovább csinálni, eddig a legtöbb akiről hallottam (igen sajnálom h ilyen ismerősöm is van), kicsivel több mint 3 hónap után feladta és azt mondta h ha nem fekszik le vele ott hagyja, végül a csaj nem hagyta magát és tényleg otthagyta, persze az is közre játszott h a csajnak is elege volt a győzködésből és a fiú időhúzásnak gondolta, mert komolyat ugy se szeretett volna, csak pár éjszakát, mind2-en 16 évesek voltak.

2013. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, nem kell. Csak ha Te is szeretnéd. Egyik pasi sem ér annyit, ha még nem készültél fel rá.
2013. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Le akarsz vele feküdni? Ha igen, feküdj le vele, ha nem, akkor ne.

Ez ennyire egyszerű :)

2013. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!