Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 18 évesen szűznek...

Papír Tapír kérdése:

Szerintetek 18 évesen szűznek lenni mennyire gáz dolog? (Fiú vagyok)

Figyelt kérdés
Általában nem jövök be a lányoknak, inkább csak mint barátra tekintenek rám, soha nem volt egy barátnőm sem, és nem is néz ki úgy, hogy a közeljövőben lenne
2013. nov. 11. 21:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rengeteg lány barátom van, ismerkedem lányokkal, járok bulizni, viszont a lányok valamiért mint párt nem tudnak elképzelni
2013. nov. 11. 22:03
 12/15 Sir Sarcasm ***** válasza:
Na majd egyszer össze jön nyugi! Keep tryin!
2013. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
szia :) csak leirom velm hogy volt :)) 18 évesen vesztettem el mert nagyon zavart hogy még az vagyok.. Elmentem egy rsszlanyhoz,egyetemista 20 éves kis bombázó volt :) azóta 19 vagyok és van barátnőm és szerintem az miatt lett mert nagy önbizalmat adott hogy már nem vagyok szűz :)
2013. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én is úgy 17-18 körül szúrtam először,az első néhány alkalommal nem is sikerült rendesen,tudod izgulás,félelmek...Akkor már sürgetőnek éreztem nagyon.

Ha nincs más el kell menned egy ribihez,legalább némi tapasztalatod lesz (magadról is).

Most 43 leszek,néha már jobb is ha békén hagynak.

Gáz,vagy nem,ennél a gondolati körnél ne ragadj le,mert csak visszahúz.

Én biztos rámennék valami társkereső oldalra.

Jó tanács:ha lazán kezeled a hölgyet,nem vagy görcsös,azt rögtön kiszúrják,és ezt szeretik.

2013. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem egyátalán nem gáz. A legtöbb fiú 18 évesen még szűz, csak azt mondják nem azok. nem leszel jobb attól h megdugsz valakit.
2013. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!