Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves fiú vagyok szűz,...

21 éves fiú vagyok szűz, hogyan szerezzek magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim és nem járok sehova, munkahelyem van de ott mindenki sokkal idősebb nálam nem igen tudok haverkodni se csajozni, mit tegyek lehet igy barátnőm?

2013. nov. 12. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Engedd el a baratnot egyelore, en a te helyedben a szuzessegem elvesztesevel es egy kis onbizalom epitesevel lennek elfoglalva, majd utana lesz baratnod. A Te helyzetedben en profi segitseget vennek igenybe.
2013. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Prostira gondolsz? De tőlük egyszerűen undorodom, pénzért dugnak bárkivel ez undoritó!
2013. nov. 12. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Az egyik legregebbi hivatas, mi undorito benne?:)


Neten keress magadnak valakit es nezegesd a "vasarloi" kommenteket, ha mindenki azt irja rola hogy igenyes lany akkor valoszinuleg az is. Megkerheted persze arra is hogy furodjon le elotte, es miutan Neked is le kell ezert akar egyutt is furodhettek.

2013. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
hatalmas lúzer lehetsz
2013. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát végülis ez nem hangzik rosszul, de az ilyen igényes lányok sok pénzbe kerülnek nem? És am melyik oldalon lehet ilyen csajoka t nézegetni?
2013. nov. 12. 17:59
 6/16 anonim ***** válasza:

szexkapcsolat.hu

rosszlanyok.hu


Rengeteg van.

2013. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szétnézek néhány ilyen oldalon.
2013. nov. 12. 18:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy jó ötlet ez a prostis dolog.... min változtatna? attól még nem kerülnék közelebb a barátnő találáshoz, hogy egyszer dugtál valakivel... Persze ha csak a szex hiányzik akkor csináld, de ha inkább egy komoly kapcsolatot szeretnél akkor szerintem semmi értelme prostihoz menni. Postán, utcán, boltban akárhol megszólíthatsz lányokat először valamilyen ürüggyel, valamit kérdezel, útbaigazítást kérsz stb... aztán ha kedvesen válaszol próbáld folytatni a beszélgetést, köszönd meg a segítséget, mond hogy remélem még találkozunk, és ha végig kedvesen beszél veled, esetleg megkérdezheted nincs-e kedve találkozni veled. Tudom könnyű mondani, de szerintem érdemes lenne próbálkozni :) Én lány vagyok 23 szintén szűz, de én örülnék ha egy normális fiú megszólítana végre :)
2013. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
barátnőz be
2013. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem vagytok normálisak, hogy a prostizást állandóan felhozzátok és én ezt férfiként mondom! Aki meg azért megy el, mert szégyenli hogy 20-n túl szűz annak csak gratulálni tudok! Bennetek semmilyen tartás és büszkeség sincs?

Kérdésedre válasz, ha nem dolgozol, akkor foglald el magad! Keress hobbikat, amiket élvezel, én nem rég elkezdtem kondizni és nagyon élvezem. Ha neked nem jön be akkor keress egy másik elfoglaltságot, és majd ott tudsz ismerkedni.

2013. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!