Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szeretném elveszíteni a...

Ha szeretném elveszíteni a szüzességem de anyám "megölne" ha kiderül mit tanácsoltok? Meg annyitól félek, mi van ha teherbe esek?!

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 22:51
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha ilyen éretlen választ tudsz írni, te is azt nézed.
2013. nov. 13. 14:43
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz egy idióta kérdésre? Ha felnőtt nő vagy, akkor ne úgy éld már az életed, ahogy anyunak tetszik, ha meg 15-16 éves vagy, nem ezen kéne kattognod. Idióta kérdésre idióta választ fogsz kapni...
2013. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ezt pont az mondja, aki egy értelmes magyar mondatot nem bír megfogalmazni.
2013. nov. 13. 17:24
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az nem az én hibám, hogy te egy összetett mondatot nem tudsz értelmezni... De ahogy látom teljesen feleslegesen erőltetem magam. Sajnos értelmet nem lehet adni az embereknek...
2013. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

1. anyádnak semmi köze hozzá

2. védekezni kell, és akkor nem leszel terhes



amúgy én sem mondtam el anyámnak, nem volt vele olyan a kapcsolatom.. pedig 19 éves voltam amikor elvesztettem. És szégyelltem is ami utána történt. Nem óhajtottam megosztani a családommal.


Később 23 éves koromban épp jártam valakivel amikor anyám megkérdezte megvolt e. akkor már megmondtam hogy igen. és ezzel le is zártuk a témát, mert rossz élmény volt.


Többször nem kérdezősködött szerencsére. Még akkor sem amikor a férjemmel jártunk együtt:)


27/N

2013. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyád úgyis kinyír,minek félsz a terhességtől?A hullák nem szülnek.:)
2014. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!