Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Össze jöttem a mostani barátnö...

Össze jöttem a mostani barátnömmel 1 hete . Hogyan tudnám rávenni arra hogy szexeljen velem? Vannak ötleteim csak még nem nagyon ismerem. Ezért kérem segitségeteiteket. Valami hasznos tipp kéne! Ja éss még szüz a csaj!

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még szűz a lány és te egy hét után már döngetni akarod? Akkor inkább sehogy. Egy ilyen dolog inkább megtiszteltetés. Egy lány életében ez egy elég nagy döntés. Majd ő úgyis küldi a jeleket ha szeretné hogy megtörténjen a dolog.
2013. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
ha szűz akkor még igen sokat kell várnod... kivéve ha pl 22 éves. szoval ilyen 14-15évesekre kell várni egy hónapot min...
2013. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hete?? ha nem lenne szűz akkor is korai lenne egy hét után szexelni valakivel. Meg erre nem lehet rávenni senkit, majd ha akarja majd lefekszik veled, de így, hogy te mondod, alig ismered, akkor mégis minek ezt? Bocs, ez tényleg nem egy hasznos tipp, de hát egy szűz kiscsajt, nehogy már egy hét után meg akarj fektetni. Gondolom nem véletlen várt , akárhány éves is, biztos nem olyannal akar szexelni aki erre a dologra hajt a legjobban.
2013. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nagyon sehogy. Épp eszű lány, nem adja oda csak úgy..ha nagyon szeret, még akkor sem. Főleg, hogy alig ismeritek egymást. Az oké, hogy ennyire kívánod, és rá vagy állva.

Szereted egyáltalán?

15/l

2013. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igazábol már voltunk eggyütt 3hónapot csak szakitottunk és most megint összejöttünk egy hete .. azért kérdem hogy lehet hogy fél a szextöl?
2013. nov. 23. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
nem fél, csak vár, hogy ne bánja meg. szerintem. lehet ez neked félelem, de szerintem csak annyi, hogy van esze a csajnak.
2013. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!