Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha lovas sportot uzok azaz...

Ha lovas sportot uzok azaz rendszeresen lovagolok mar 3es fel eve akkor valoszinuleg mar kiszakadt e miatt a szuzhartyam vagy csak elvekonyodott? Ne haragudjatok lehet egy hulye kerdes de meg regebben olvastam hasonlokrol.

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nunalógushoz fordulj ezen ügyben
2013. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 6 éve lovagolok és nekem is elvékonyodott, de nem szakadt el, pedig az orvosok azt mondták, hogy elszakadt! :S 2 hete vesztettem el a szüzességemet és akkor szakadt át...

16/L

2013. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni: normális esetben a szűzhártya egyáltalán nem szakad el, csak kitágul.


Az első szeretkezéskor a vérzés azért történik, mert a durva behatolástól apró vérző sebek, repedések keletkeznek rajta. De valójában csak kitágul, kivéve, ha direkt, szándékosan szakítja el az ember, de ez olyan fájdalommal járna, hogy szex közben nem tudnád megtenni.


Még durvábbat mondok: ha hosszú ideig nem szeretkezel, akkor vissza is szűkül a szűzhártya, még ha nem is egészen az eredeti méretére.


A lovaglástól, sőt, másféle tornától, vagy például maszturbálástól is kitágulhat a szűzhártyád egyébként, de kiszakadni csak akkor tud ha nagyon szerencsétlen balesetet szenvedsz.

2013. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem :) hath igazabol nem figyeltem fel eddig ilyesmire csak h hallodtam igy erdekelt :))
2013. nov. 29. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

"én 6 éve lovagolok és nekem is elvékonyodott, de nem szakadt el, pedig az orvosok azt mondták, hogy elszakadt! :S 2 hete vesztettem el a szüzességemet és akkor szakadt át...

16/L"


Ilyet az orvosok egészen biztos hogy nem mondtak, vagy ha mondták is, szándékosan nem mondtak igazat. A szűzhártya nem szakad át, eleve lyuk van rajta, azon távoznak a hüvely váladékai és a menstruáció. Vagyis nem szakadt át, már eleve lyuk volt rajta, úgy születtél. A szeretkezéskor csupán a lyuk tágult ki.

2013. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-es koszonom :)
2013. nov. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!