Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan, aki úgy vesztette...

Van olyan, aki úgy vesztette el a szüzességét, hogy előtte ujj nem járt benne?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és ez az ujjazós dolog, nekem nagyon félelmetes. Ha soha nem csinálom, és úgy vesztem majd el a szüzességem, lehet belőle valami baj?
2013. dec. 5. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem lehet baj. én is így deflorálok.
2013. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez hát igazából arra jó, hogy még mielőtt a pasas belédhatol egy kicsit meglazítsa az utat. Mivel szűz vagy, persze feszülni fog így is, úgy is. De ha nem akarod, akkor nem kell, nem lesz baj.
2013. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond nem lesz.
2013. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok benne biztos azért. Van aki annyira szűk hogy nem fog beférni. Nem számít mennyire vagy nedves, mennyire vagy ellazulva, felizgatva. Ha ilyen vagy akkor bizony ujjal kell "tágítani" hisz mással nem nagyon lehet. Bár nem értem hogy az ujjazás miben félelmetesebb minthogy egy 4x akkora vagy nagyobb farok jár benned ... Logika logika logika.
2013. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha még a saját ujjadat sem mered feldugni, akkor elég sokáig szűz leszel még...
2013. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az ujjazás nekem sem volt szimpatikus, most sem az.

Nem vagyok már szűz és még élek, úgy csinálod, ahogy Neked jól esik. :)

2013. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5ös ez butaság


semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

2013. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi a pszichológiája annak, hogy az ujjaktól jobban félek, mint egy faroktól, de számomra elképzelhetetlen ez a dolog, sőt, gusztustalan. Az ujjaknak nem ott van a helyük...:D a pénisz meg azért van.
2013. dec. 5. 23:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz belőle, de ha még a saját ujjadtól is félsz, akkor mi lesz egy fiú péniszétől.
2013. dec. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem jó ha előtte van ujjazás, mert az tágít, talán nem fog annyira fájni az első... Fokozatosan, először 1 ujj, aztán 2... nekem már befér 3 is és remélem nem fog annyira fájni az első. :D
2013. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!