Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, milyen erzes amikor...

Fiuk, milyen erzes amikor felall? Nem tudtok neki egy megalljt paracsonli? Pl utcan mikor nem kellene?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 22:46
 1/8 anonim válasza:
Hát nekem azért az utcán nem szokott felállni, de egy kicsit pl. asexuális gondolatokkal lehet irányitani hogy épp ne álljon fel. egyébként jó érzés csak ne szűk nadrágba :D
2009. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
jaja tök jó érzés, mondjuk nekem volt már h utcán állt fel. Na az elég ciki tud lenni, föleg ha boxerben vagy.. OLyan mintha mindenki azt nézné... :D Egyébként tényleg csak gondolatokkal lehet "szabályozni", de nem mindig sikerül.
2009. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de az nagyon nehéz, ez kb olyan mint a szerelem, nem te döntöd el, kibe leszel szerelmes. A farkunk is ilyen. Ő dönti el, mire áll fel:-)


18/F

2009. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez igy vicces:p szeretem amikor a paromnak felall amikor megcsokolom vagy simogatom
2009. nov. 22. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak egyet tudok mondani: addig örüljünk mi férfiak, míg áll a cerka...Az öröma lányokra is vonatkozik. Amugy jó érzés.
2009. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Óra közbe nemvalami jó.. mikor kicsöngetnek.. xD

Nehéz abbahagyni. de szokott sikerülni :P


15f

2009. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarattól függ: a gondolatokkal csak befolyásolni lehet, parancsolni nem.

Amúgy a lányoknál is ugyanez a helyzet, csak ott nem ennyire feltűnő (mármint ruhában. Anélkül náluk is feltűnő).

2009. nov. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj én szex híján sokáig küzdöttem ezzel. Óra vége előtt mindig arra kellett koncentrálnom hogy lelankadjon. és közbe se tudtam figyelni mert a lányokat néztem. És úgy gondolom ha akkor lett volna barátnőm és nem lett volna ez a gondom hogy emiatt nem tudtam az órán figyelni hanem kielégültem volna, akkor sokkal jobb lett volna a tanulmányom is.
2009. nov. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!