Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hy!? A baratnommel mar 10...

Hy!? A baratnommel mar 10 honapja jarunk es arra ogndoltam hogy mar itt az ideje az elso alkalomhoz. Csak kicsit felek. Mert nagyon szeretem es nem akarok neki fajdolmat okozni.

Figyelt kérdés
Csajok elmondanatok hogy nektek mijen volt az elso alkalom esetleg hogy mit csinaljak vagy ne csinaljak hogy jo legyen?
2013. dec. 14. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Angol nyelvtan 1

Magyar nyelvtan 1

2013. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bízd rám, a második meg már könnyebben fog menni neki.
2013. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Csak finoman mintha lovat basznál.
2013. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

olvass utána

ne kapkodd el

nyald ki előtte orgazmusig aztán...........

2013. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ami a legfontosabb, hogy várd meg amíg ő is akarja. Attól még, hogy te úgy érzed itt az ideje,nem biztos, hogy ezzel ő is így van. Figyelj oda rá, legyél gyengéd és ne túl durva vagy túl heves. Izgasd fel eléggé,úgy kevésbé fog neki fájni, vagy lehet, hogy egyáltalán nem is fog. A lényeg, hogy figyelj a reakcióira. Nekem például nem fájt és nem is véreztem. Velem 2 hete történt meg.
2013. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem muszáj orgazmusig nyalni (nekem spec orgazmus után egy napig "hozzámneérj" szindrómám van), de nem árt a nyalás és ujjazás, óvatosan, lassan, először egy, majd két, és utána 3 ujjal, gyengéden. érzékien, finoman. azután lassan told be a farkad, de tényleg. tolsz egy kicsit, megállsz, vársz, mikor jelzi, hogy mehet, akkor megint. nálam ez egész jól sült el, kb 1-2 percig fájt, utána már nem. csak figyelj rá, a visszajelzéseire, stb.

mondjuk, én összeszorítottam a fogam, és nem kértem, hogy hagyja abba az illető, de így utólag visszagondolva igazán nem is volt olyan hűdemilyen fájdalmas. nem hazudok, fájni fájt, de elviselhető, és sokkal jobb, ha egyből, nem hagyod abba fél perc után, hanm végigviszitek a dolgot. ha sokáig fáj neki, ilyen 5+ percig, akkor viszont tényleg hagyjátok abba. röviden ennyi, amit tudok tanácsolni.

2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Angol nyelvtan 1

Magyar nyelvtan 1


A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik.



Hát basz**on meg az aki erre negatívot nyom.



Angol nyelvtan 1 Oka: Hy ..ilyen nem létezik csak Hi

Magyar nyelvtan 1 Oka: mijen ... milyen az LY.

2013. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kérdés :P
2013. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszonom szepen megfogadom a tanacsokat.....

meg 1 kerdes....

borotvaljam le?

+sikositot vegyek vagy...van az ovszerbe?

nem tudom...

2013. dec. 14. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem borotváld le és vegyél és ne sporolj vele :)
2013. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!