Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretem a barátom és szeretné...

Szeretem a barátom és szeretném ha pettingelnénk (megujjazna) ha ö is kényeztetne. Mindketten szüzek vagyunk. Vannak gátlásaim. De szeretném. Mit csináljak? Hogyan vegyem rá hogy tegye meg?

Figyelt kérdés
ö aztmondja minig h nem akarja elsietni velem és azért vár még.de készen állok rá.félek.de szeretném.én csak kézzel gyengéden merem kényeztetni a farkát.
2009. nov. 24. 20:24
 1/4 Andrewka ***** válasza:
Akkor csináld neki és majd ő is fogja neked. Vagy ha így sem veszi a lapot h lehet bátrabb akkor mond meg neki h mit szeretnél
2009. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ő is készen áll rá?

Nem jó, ha egy lány szinte rámászik egy fiúra, ha az még nem igazán akarja. Csak ezt bevallani nem mutat olyan jól egy srácnak.

2009. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha te már kényezteted akor készen ál esetleg fél töle mert még sose csinálta de ha te segitesz neki és mondod mi esik jol akor semi gond nincs és pl: nekem tökéletes egy gyengéd kényeztetés igy neki is egyelöre mert ha tul durva akor az fáj de elöb beszéljetek meg hogyan szokot vagy szoktatok maszturbálni mindenek a beszéd az alapja
2009. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2009. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!