Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerelemből 14 évesen a...

Szerelemből 14 évesen a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a bántások és stb mondanék pár dolgot. Alapból az emberek 17-nek néznek külsőleg és amikor beszélek velük akkor sem csalódnak. (nem ego,sőt önbizalom hiányos vagyok). Pár éve én is elítéltem volna a fiatalokat akik 14 évesen lefeküdnének bárkivel is. De most SZERELMES VAGYOK! És a fiú is belém. Tényleg komoly a kapcsolatunk mert már a harmadik találkozásunknál bemutatott a családjának és én is itthon. Fél éve vagyunk együtt. És amikor vele vagyok akkor mindketten akarjuk. De még is bennem van az hogy nem kéne. Hiszen 14 vagyok.Rá érek még bőven. Viszont ez nem egy éjszakás kalandból lenne ha nem szerelemből. (Mindketten érettebbek vagyunk a korunknál) Szeretnék véleményt kérni.)

2013. dec. 29. 13:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem semmi akadálya.
2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne itt várj választ az életed komoly kérdéseire. Akkor inkább a barátaiddal, és a szüleiddel beszélj erről. Ha ismerik a szüleid a barátodat, akkor bizonyára beszélhetsz is velük erről.
2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Galaxis. ***** válasza:
37%
Teljesen mindegy. Dugjatok egy jót legalább jól érzitek majd magatokat. De 7-8 év múlva rájössz hogy amit most érzel az nem szerelem..
2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
70%
Megerősítést vársz? Úgyis dugni fogtok egyszer, minek várni? Ha már akarjátok és komoly a kapcsolat is miért ne ?
2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
57%
úr isten hát le írtad, ha akarjátok mindketten akkor hajrá, de azért anyut nem kell be avatni :)
2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

1.Minden tini érettebbnek gondolja magát a koránál.

2.Hogy jön ide a külső? Az semmit sem jelent.

3. Elhiszem, hogy lehetsz szerelmes.

4. Attól még, hogy hamar bemutatott a családjának, nem lesz komoly egy kapcsolat.

5. Fél év a te korodban nagyon kevés.

6. Nyilván lebeszélni nem tudlak, de még gyerek vagy nagyon. Tudom, ma már minden kislány agyba főbe csinálja, de hidd el, marha felesleges ilyen korán elkezdeni. Szerintem még bőven várjatok 2 évet legalább. Addig ismerkedjetek, menjetek el ide oda , randizzatok nagyon sokat. Gyerek vagy még. Nagyon sokat fogsz még változni az elkövetekzendő időben, tényleg kár lenne, ilyen hamar hülyeséget csinálni.

2013. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.:)Csak olvastam pár ilyen kérdést és volt aki megbánta. Én meg nem akarom.:)
2013. dec. 29. 13:37
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
aha, fúha de nagy szerelem lehet az 14 évesen. ki nem kakkantja le hogy 17nek néznek?? szerinted azon múlik hogy mennyinek nézel ki? én meg kinézek 15nek 18 évesen akkor ne csináljam? xDD igen nagyon korai. de úgysem fogunk tudni megakadályozni benne, ha csinálni akarod csinálni fogod, úgy kell neked, aztán meg otthagy a pi-ba pár hét után és újságolja a haverjainak hogy ő már megdöntött valakit.
2013. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
14 évesen mindenki szerelmes. Minden héten másba.
2013. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 szamo77db ***** válasza:
100%
Próbáljatok még várni egy kicsit. Tudom, hogy nehéz. De ott a petting. Nem próbáltátok ki még? Ha mégis egymáséi lesztek, soha ne feledkezzetek meg a védekezésről! És szeressétek nagyon egymást, legyetek nagyon boldogok!
2013. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!