Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet latni ha mar nem...

Hogy lehet latni ha mar nem szuz valaki? ugy ertem a szuzhartya hol latjuk nh nincs mar?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyet már gyökerek. -.-
2013. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Nőgyógyász leszel? :)
2013. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te csak úgy rátekintve nem fogod tudni biztosan megállapítani se a fizikai dolgokból, se a szexben nyújtott teljesítményből. De egy jótanács: ne dugj összevissza olyan lányokkal, akikben annyira se bízol, hogy elhidd nekik szüzek-e.
2013. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sehonnan.

ezt csajoknál nem igen tudod megállapítani. a szűzhártya elszakadhat sportolás közben is pl, és sokaknál első szexkor sem lép fel vérzés.

Még abból sem, hogy miylen idős. Nekem volt saját korombélibarátnőm, állítólag hu de sok pasival, meg 30 évessel is volt, és agy fadarab volt az ágyban....szóval ebből semtudod megállípatani.

2013. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!