Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomkor is használják...

Samir kérdése:

Első alkalomkor is használják gumit? Szűz vagyok 17/f?

Figyelt kérdés
Gumiban is ellehet veszíteni a szűzességet???

2013. dec. 29. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
el lehet, de nem lesz olyan jó, szerintem az első mehet nélküle
2013. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Galaxis. ***** válasza:

-.-' el lehet.

De én anélkül csináltam, hogy jobb legyen a múltra vissza tekinteni :D

2013. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gyereket vagy betegséget használj És igen abban is ugyanúgy elveszíted.

OMG hovaszülettem?!

2013. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A föld nevezetű bolygóra. Tejútrendszerben található mely ellipszis pályán "forog" a nap körül. A föld több millió faj élő helye, köztük az emberé is. Igen az emberé. A föld jelen állás szerint. Az egyetlen olyan bolygó az univerzumban, amin tudjuk, hogy van élet. Bár a föld több mint 70% víz teszi ki ebben kb. 2,5% az édes víz a többi mind sós. A föld egy lenyűgöző hely, rengeteg paraszttal és degenerált, retardáltakkal. A népesség értelmesebb része próbálja őket kiszorítani kisebb, nagyobb sikerrel. Azonban a legtöbb súlyosan beteg kikerül ezt, és ezzel rontva fajtársai levegőjét, komfortérzetét. Ezáltal a leleményes ember kitalálta az iskolát. Ahol még a sutyók is vígan bár kötelezően egy kis tudást gyarapíthatnak.
2013. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
suTYók? xD
2013. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mint mondtam. Degeneráltak, mint az előző válaszoló. Bár az ilyeneket a nevük alapján is belehet sorolni a ranglétrán. Akik egy kis vitát szítva megkeresik a válaszoló hibáit, és belekötnek. Legyen az jelentéktelenül kevés.. Nem számít. Majd vitába kezdve próbálják igazukat előnybe helyezni a fejlettebb társaikkal szemben. De az ilyenekre nem szabad időt szánni, én is csak azért írok "neki", mert oktató jellegű az üzenetem. Az ilyeneket (mint mondtam) név alapján be lehet lőni az IQ szintjét. Szóval aki Cicuska nevet ad magának, nem lehet egy értelmiség.
2013. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked, hogy első alkalommal nem kell gumi, ha nem akartok gyereket?
2013. dec. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!