Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28/F mennyire befolyásolhatja...

28/F mennyire befolyásolhatja az életem, ha nincs szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Talán hülyén fogalmaztam meg az alap kérdést és valószínűleg szánlamasnak is tűnik. De nem tudok kit megkérdezni erről a témáról vagy kivel megbeszélni. Elősosrban nem a szexuális élet hiánya a bajom, de érdeklene ennek hiánya mennyiben befolyásolhatja egy ember életét, hangulatát, stb.

2013. dec. 29. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Több a szabadidő.
2013. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem befolyásoló.

Legalább tudsz másra figyelni.

2013. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
kimaradsz a jóból. de ha neked ez megfelelő...akkor nincs gond.
2013. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
20 éves vagyok, soha nem volt barátnőm, még csókolni sem csókoltam. Nagyon jól megvagyok, önmagamat tartom el, vezető programtervező informatikusként dolgozom. Voltak szánalmas próbálkozások lányok részéről, de tudom, hogy csak a pénzért kellettem volna nekik, így elhajtottam mindet. Nekem erre nincs szükségem.
2013. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

"20 éves vagyok, soha nem volt barátnőm, még csókolni sem csókoltam. Nagyon jól megvagyok, önmagamat tartom el, vezető programtervező informatikusként dolgozom. Voltak szánalmas próbálkozások lányok részéről, de tudom, hogy csak a pénzért kellettem volna nekik, így elhajtottam mindet. Nekem erre nincs szükségem."


Eh micsoda cégnél dolgozhatsz te :D

2013. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nettó 1000 forintos órabértől azért nem ájulnak el a nők... Napi 8000 forint, nem sok pénz, én annál többet keresek, mégsem szaglásznak a pénzem után :D


Szerintem elég blfasz vagy hogy elhajtod a nőket, és főleg balfsz vagy hogy azt hiszed, hogy ez pénz... Mert ez nagyon nem az az összeg, amire a pénzéhes emberek hajtanak hidd el nekem :)


20/F

2013. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak szexuális kapcsolatod nincs? Párkapcsolatod van? Mert pl. egészségügyi okból létezhet olyan, hogy valaki nem tud kekszelni, de attól még lehet párja (elméletileg). És azért ez nem mindegy...
2013. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah, se szex, se párkapcsolat - soha. Őszintén legtöbbször úgy gondoltam vannak ettől fontosabb dolgok is az életben.
2013. dec. 29. 23:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz benned törést a párkapcsolat-szex hiánya, akkor szerintem semmi bajod nem lesz tőle. Ha így is jól érzed magad, akkor olyan, mintha te csokis sütit szeretnéd, de az emberek többsége a vaníliásat.
2013. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy idő után zavarni fog.Pillanatnyilag nem gond, ha nem zavar és jól el tudsz lenni egyedül is...
2013. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!