Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Célszerű elveszíteni a szüzess...

Célszerű elveszíteni a szüzességemet "érzelmek nélkül", hogy ne bénázzak majd annyit azzal, akibe majd szerelmes leszek? (F)

Figyelt kérdés

Vagy ennél többet számít az az embereknek, ha ők az elsők?


(Tudom, hogy ez a dolog elsősorban a fiúkat érdekli a lányok esetében, de azért erre is kíváncsi lennék.)


2013. dec. 31. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem! Csak az első szerelmeddel
2013. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2013. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM! NEM! NEM!
2013. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb amikor szerelmesen a szerelmeddel 'bénáztok'. évek múltával ha visszatekintsz, látni fogod hogy együtt mennyit fejlődtetek ;)
2013. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, szerintem ne agyalj annyit, csak kefélj, ha módodban áll.
2013. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
64%
Mert a második dugásnál, már kib..ott tapasztalt leszel mi? Te hü..egyerek. De jót röhögtem.
2013. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem célszerű.
2013. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha felvetődött benned a kérdés, akkor midnenképp érdemes ezen az úton maradni, csak ugye félő, hogy később alakul az ember személyisége, és akkor már néhány gondolatot/tettet hülyeségnek tart.
2014. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6. Nyilván most egy hosszabb ideig tartó szexkapcsolat kialakítására gondoltam.
2014. jan. 1. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

felejtsd el. ha valaki eleve annyira unalmas/elviselhetetlen neked, hogy nem érdekel a szmeélyisége, abból hosszútávon nem lesz semmi. és valószínűleg később se leszel szerelmes. vagy ha annak hiszed, és még lesz lelked, tudni fogod, hogy nem érdemled meg.


egyébként meg mindegy hogy vezsíted el, úgysem számítanak semmit a sekélyes érzelmek, elmúli kaz is.

2014. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!