Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges hogy ezért fáj a...

Lehetséges hogy ezért fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap elvesztettem a szüzességem, és utána megfájdult a hasam. Védekeztünk rendesen, nem hiszem hogy ezzel lett volna gond,de ettől szokott fájni a lány hasa? Ha először szexel. Mondjuk az elmúlt két napban amúgy is keveset ettem. Mit gondoltok? Kérlek normális válaszokat írjatok,előre is köszönöm! 16/L

2014. jan. 1. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hasad fáj, hanem a méhed. Túlon túl tövig hatolt a tag.
2014. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen erdekes. Szilveszterkor elvesztett szuzesseg. Szerintem ezt meg fogod banni, es tuti nem egy komoly kapcsolatrol beszelunk. Nem mindegy am, hogy elveszted a szuzesseged, vagy szeretetbol odaadod, ami a legjobb ajandek. Itt az elobbi tortent.

Boldog uj evet mindenkinek!

2014. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van gond, akkor az alhasi fájdalom kell legyen. Megesik, hiszen az első kissé megerőltető, nekem is fájt egy két napig, mikor megtörtént az első, de elmúlt. 19/L
2014. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Második válaszoló: Másfél éves kapcsolatom van,a lehető legkomolyabb. Szeretetből odaadtam neki, nem csak úgy megtörtént. Egyébként jogos feltételezés, de nem buliztunk, vagy ilyesmi. Nála aludtam, és volt egy szép, meghitt esténk.:)
2014. jan. 1. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Gratulálok, hogy ilyen szép alkalom lett az első együttlétből, ez fontos nagyon ahhoz, hogy később is egészségesen állj a szexhez :) Az előző válaszolók már megírták a kérdésedre a választ, csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy az ilyen "hasfájás" később is előfordulhat, ha esetleg túlságosan "megnyom" a párod belül :) Szóval nem a szüzesség elvesztésének velejárója, úgyhogy ha máskor is előfordul, ne ijedj meg, csak esetleg legyetek kicsit óvatosak, könnyű felsérteni ott bármit :)

19/L

2014. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!