Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon korai 16...

Szerintetek nagyon korai 16 évesen elveszteni a szüzzességet egy két éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 00:43
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nem.
2014. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Hiába vagytok 2 éve együtt, ez a korodon nem változtat. Bár nekem már az is sok, hogy ilyen korán kezdted.
2014. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt kell megkérdezned akkor igen.

Ezt nem bántásból írom,de az ember érzi,hogy mikor jut el valakivel olyan szintre,hogy lefeküdjenek,ha nem lennének kétségeid akkor nem írtál volna ide,úgyhogy szerintem várj.

2014. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egyáltalán nem korai. Feltéve hogy te is épp úgy vágysz rá mint a barátod. Te is nagyon szeretnéd. Erről álmodsz hónapok óta? Akkor mehet! Csak védekezzetek!!!!! Mert abortuszra menni nagyon szar! Belehalsz te is nem csak a babád!
2014. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

2 éve vagytok együtt szex nélkül?!

Pasid meleg..

2014. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Paulik Áron ***** válasza:
Kedves Kérdező, kérlek ne figyelj az utolsó válaszolókra, hidd el, hogy később megbánnád, ha csak azért lefeküdnél vele, mert "már azért kéne" vagy mert "olyan ciki hogy még nem". A legjobb, ha megvárod a házasságot, de legalább azt hogy lássátok addig az egyenes utat. Szűznek lenni NEM ciki, sőt sokkal inkább tiszteletreméltó! És ha a barátod is tiszteletben tartja ezt, akkor érdemel meg igazán!
2014. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az a legjobb ha megvárod a hazassagot"


Ja igen,hogy aztán 3 év múlva váljanak el a vacak szexuális élet miatt miután orrba-fòbe csalták egymást.

2014. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

dehogyis. szerintem,de ahogy érzed. nos ha ezt meg kellett kérdezned, akkor szerinted korai.

én is 16 vagyok egy nem komoly kapcsolatban veszítettem el...úgyhogy a 2 évvel simán :)

2014. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy vannak igen olyan pasik akik szerint meleg a pasid mert 2 évig nem volt szex,mikor ilyen idősek vagytok,de ne figyelj rájuk....hülyék:) szerintem most vagy (vagyis ha é a helyedben lennék) olyan időben hogy na már lefeküdhetek gond nélkül a párommal :)
2014. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!