Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Arra szeretnek valaszt kapni...

Arra szeretnek valaszt kapni hogy meg szuz vagyok e vagy magamank elvettem a szuzesseget mert mar probaltam ki onkielegitesre sok mindent? . Peldaul: fesu vege, nyaklancot teljesen beraktam, vekony uveget kb 5 cm.

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig vagy szűz, amíg pénisz nem hatol beléd.
2014. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 The Guard ***** válasza:
Akkor most próbálj ki egy igazit és ne tárgyakat dugdos fel magadnak mert amikor mész majd hasi röntgenre elégé megfognak lepődni az orvosok h mik vannak oda bent..
2014. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem összeszedtél valami fertőzést.
2014. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legveszélyesebb dolog amit tehetsz az,hogy ilyeneket dugdosol fel magadnak.

Főleg az üvegnél futott át rajtam a hideg. Van neked fogalmad mi történik ha csak megreped, lepattan belőle egy darab? Ha pedig összetörik a plasztika sebészek fognak rajta túlózárni, hogy valami hüvelyt fabrikáljanak neked a hússzeletekből!

Akármit raksz fel az szexjáték legyen shop-ból! Soha semmi más.

Ezren fogják neked irni, hogy ők 619 alkalommal használták a fésűt, meg kolbászt,ubit, és semmi bajuk nem lett, viszont elég ha csak a 620. alkalommal történik gebasz, és akkor nem kicsi a baj. Elég ha egyetlen egyszer történik valami! Egyszer tévedhetsz csak.

Fizikai értelemben nincsen már szüzességed, anatómiailag valószinüleg a szűzhártyád már nem lesz gond. Ettől még férfival nem voltál.

2014. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza.

Mellesleg, nyaklánccal hogy lehet maszturbálni??

2014. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KJUsul ***** válasza:
Ha már úgyis dugdosol fel dolgokat, azok legyenek biztonságosak. Műanyag lehet repedt egy nagyon apró szilánk is súlyos fertőzést okozhat, vagy akár rákot, ha sebet ejt. az üveg meg pláne. Ha valamit feldugsz, legyen egyben lehetőleg valami olyan ami nem reped, például gumi csavarhúzó nyél, de arra is inkább húzzál kotont, használj rá síkosítót. De ha csak műanyag van ám legyen arra is inkább húzz kotont. húzd végig rajta az ujjad, ha érdes és érzed, hogy kiszálazódott vagy érdes, inkáb tekerd be szigszalaggal és arra húzd a kotont. Sőt ha van fertőtlenítő spré, a koton felhúzás előtt azzal is fújd le. Jó tudom, ez mániákusnak tűnhet, de mint az előttem szóló írta: elég egyszer hibázni!
2015. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!