Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kéne tennem, a későbbiekbe...

Felelős0102 kérdése:

Mit kéne tennem, a későbbiekben problémát fog okozni?

Figyelt kérdés
amikor megjött a menstruációm próbálkoztam hogy nem betétet hanem tampont használjak,és nem sikerült felhelyeznem,nagyon fájt és sírtam is. mit kéne tennem? az első pár alkalom félek borzalmas lesz. A barátom tudja hogy mi a helyzet. Beszéltünk már síkosítóról,az mennyit ment a helyzeten? nem most szeretnénk lefeküdni,de jó dolog ha időben megbeszéljük a dolgokat. kérlek az undorító válaszoktól kíméljetek,és a segítségeteket előre is köszönöm.

2014. jan. 3. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem birod a tampont, inkább betétet használj. A tamponhoz gondoltad a sikositot? (Azt felejtsd el.) Ne haragudj de hány éves vagy, hogy most jött meg nagyjábol az elsö de már "barátod" van?
2014. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem! Félreértesz. Ez nagyon régen volt hogy próbáltam a tampont,nem most jött meg már régen. Egyébként a síkosítót együttléthez gondoltuk,nem a tampon felhelyezésénél.
2014. jan. 3. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a tampont sose bírtam, nekem is fáj, sőt mikor utoljára használtam el is ájultam, pedig rég nem vagyok már szűz. A szexet viszont ennek ellenére nagyon tudom élvezni. Lehet h ez pszichológiai probléma, semmi köze a testhez. Nekem is inkább az :)

29n

2014. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is nagyon fájt eleinte a tampon felhelyezése (hát még a kihúzás!), de egy idö után tágultam annyit, hogy már simán berakom.
2014. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem éreztél rá, rosszul próbáltad felhelyezni (ezzel nem akarlak bántani) a tampont anno. Szerintem ne félj semmiképpen, a stressz és az idegeskedés csak nem engedi, hogy ellazulj, és aztán amiatt lesz problémás a közösülés.
2014. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket,majd próbálkozok ellazulni nyugodt körülmények között. Remélem akkor ha oda kerül a sor,hogy lefekszek a barátommal,nem lesz ebből problémám,esetleg komolyabb kellemetlenség. Bár fel vagyunk rá készülve,és ez nem is most lesz. A segítségeteket még egyszer nagyon szépen köszönöm!
2014. jan. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!