Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tud óvszerrel védekezni...

Hogyan tud óvszerrel védekezni egy 13-14éves gyerek, akinek nincs 5centi vastag pénisze? Mert ha jól tudom 4,8-5,2cm az átlag óvszer átmérője nem! (legalábbis durex oldalon így olvastam)

Figyelt kérdés
Híradóba mondják,hogy mennyi fiatal veszti el a szűzességét. Meg,hogy legalább védekeznek ez a jó hír! de,hóóóógy?:D
2009. nov. 29. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
nem gyereknek való dolog a szex. amugy sztem ez a lányokra vonatkozik, akik idősebb pasikkal, akiknek már nagyobb, fekszenek le. csak sajnos az a tapasztalatom, h ezek sehogy se védekeznek. elhiszik a pasinak, aki nem akar gumit huzni, mert " ugy jobb ", h " majd vigyáz ". az ilyennek gyerek a vége. vagy abortusz..
2009. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem már régóta annyi amennyi.

Ha neked mégse annyi akkor lehet hogy már nem is leszel óriási.

2009. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

ez elég naiv kérdés.

lemérted az összes 13-14 év esnek a péniszét?

különben sok felnőttnek sincs 5 cm átmérőjű pénisze...

2009. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted minden 13-14 évesnél idősebb srácnak nagyobb vagy 5 centi átmérőjű a pénisze?

És vannak más márkák is, de durexben is pl. van egy ami kifejezetten kisebb brére van, ha jól tudom.

2009. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 kolosszus22 ***** válasza:

A legtöbb férfiank nincs 5cm-es átmérőjű szerszáma, 4 körül van az átlag. Direkt kell a gumit nagyobbra csinálni, gondolj bele egy ugyanolyan átmérőjű gumit, mint a farkad nem lehetne felrakni vagy csak nagy szenvedéssel.

22/F

2009. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Te csak keresed a kákán a csomót.
2009. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Természetesen a gumik ráhagyással készülnek.Az 56mm-es is normálnak számít,persze ez nem azt jelenti,h 5,6cm átmérőjű péniszre való.Egyébként sztemg yakoribb probléma,h szorít a gumi,mint,h lötyögne...nyilván nem kell szexelni 13 évesen.Meg vannak olyan típusok,amiket szerintem gyerekekre terveztek,ilyen pl. a durex close fit.
2009. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok gyerek,sem kisfa..ú,de kíváncsiságból érdekelt ez a téma. Híradónak ezen témáját megrökönyödve figyeltem!


üdv mindenkinek!

2009. nov. 29. 17:48
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
miért kell lepontozni, ha azt irom, h gyerekek még ne szexeljenek??? :D
2009. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

kicsit általánosítasz sztem, miből gondolod, hogy a lányoknak az elég "hogy majd vigyázok", nekem nincs és nem is volt ismerősöm aki ilyenre hagyatkozott volna, pedig én is 14 voltam amikor elvesztettem, és nem bántam meg, inkább mint 23 évesen...

22L

2009. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!