Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet a gond? A barátnőm...

Vangogh5 kérdése:

Mi lehet a gond? A barátnőm szűz volt 4 nappal ez előtt, lefeküdtünk és azóta fáj szinte mindene főleg a hasa, feszülnek a mellei, rettenetes a közérzete miegymás szinte percenként jár pisilni.

Figyelt kérdés

(védekeztünk természetesen) Szóval lehet e ez azért mert felsértettem vagy ha átszakad a szűzhártya akkor annak lehet e ilyen következménye?

Na és persze arra is kiváncsi lennék, hogy ezt miként lehet orvosolni?



2014. jan. 5. 12:33
 1/9 anonim válasza:
óvszerrel csináltátok ha nem akkor ezek szerint terhes
2014. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lelki ok
2014. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es te nagy ész, 4 napos terhességet senki sem érez meg


Több minden lehet.

Pl. menstruáció előtti napokban is szoktak ilyen tünetek lenni. Nem most fog megjönni neki?

A gyakori pisilésből én felfázásra gondolnék.

Menjen el a háziorvoshoz, ő majd megmondja, hogy hova tovább, ha nem olyan a baj, amin ő tudna segíteni. Ha egy sima felfázás, akkor azt a háziorvos is meg tudja állapítani a vizeletből és ír rá gyógyszert.

2014. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elfertőződött. Hólyaghurut. Menjen nőgyógyászhoz.
2014. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek nincs köze ahhoz, hogy lefeküdtetek.


Ez inkább valami vírusnak, megfázásnak/felfázásnak tűnik.

2014. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elvileg 12.-e körül kellene megjönnie a menstruációjának. De ha elsején volt az aktus és 12.én jön meg akkor ugye nem esünk bele a peteérési ciklusba? Védekeztünk ugyan de előtte kb fél percig bent volt nélküle is de az elélvezés kanyarban sem volt oké tisztában vagyok az előváladékkal meg azzal is, hogy képesek mozogni de ajjj..
2014. jan. 5. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány naposak a ciklusai. Akár bele is eshetett abba az időszakba. De nyugi, valószínűleg, "csak" elfertőződött. Figyeljetek jobban a higiéniára.
2014. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 planszó válasza:
elég felelőtlenség akár csak fél percig is óvszer nélkül szexelni mivel már az előváladék is tartalmazhat ondót. a másik meg hogy maga az aktus is képes beindítani a petesejt érését.
2014. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem védekeztetek végig amíg benne voltál. Szóval simán átadhattál neki valami nyavalyát...


4 nap után meg még nincs is tényleges terhesség...nem hogy tünetek. Első nagy ész:D

2014. jan. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!